Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az ex-szerető, lehet, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex-szerető, lehet, hogy a férjemtől vár gyermeket. Férjem tartsa velük a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag egy egy-éjszakás kalandból születik ez a gyermek és 50%, hogy férjem az apa. Utána pár hétig együtt is voltak, de a nő visszaküldte hozzám a férjemet. Ha tőle van a gyerek, akkor természetesen, hogy a gyermek érdekét kell nézni, akinek szüksége van az apjára. Nomármost mi szeretjük egymást, jó kapcsolatban élünk, ez a kis botlás megbocsájtható. A probléma az az, hogy aziránt a nő iránt is érzett szerelmet és ha a gyerek születése után felveszik a kapcsolatot ismét a gyermek miatt, akkor az azzal a kockázattal jár, hogy férjem ismét beleszeret a nőbe. Ezt pedig senki nem akarja. Akkor itt fog nekem nyavalyogni hónapokig, hogy nem tudja, hogy mit tegyen. Véleményetek szerint, mit kellene tenni? Látogassa a gyermeket és az anyját, vagy ne? Egyébként másik városban laknak.
2015. nov. 24. 06:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egy éjszakás kaland, de pár hétig együtt voltak, szerelmes belé.....csak nekem zavaros ez egész? Plusz olyan érzelemmentesen írsz minta azt kérdeznéd, mit vásárolj be ünnep előtt.

Vagy te vagy a férfi, vagy nem vagy semmi asszony.

2015. nov. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt pedig senki nem akarja."

Pontosabban Te nem akarod.

Olvastam egy hozzászólást az ilyen "félrelépések" természetéről, lelki rugójáról, ha megtalálom, beidézem ide.


"Akkor itt fog nekem nyavalyogni hónapokig, hogy nem tudja, hogy mit tegyen."

Fel kéne mernie vállalni, hogy mit akar.

Nem pedig mindenkinek eleget tenni, csak saját magának nem!

Természetes, hoyg egy iylen helyzetben mindenkinek más az érdeke, ezért ő nem is tehet mindenkinek eleget!

Vagy akartok (mindkét nő) olyan kapcsolatot, hol a férjednek 2 szerelmi kapcsolata van, vagy választania kell, hogy melyik legyen az az egy!

Ha az új nővel való kapcsolatban még tényleg van kiaknázatlan potenciál és most a gyerek miatt szorosabbara fűzi vele a kapcsolatot, nem kérdés, hogy kit fog választani választáskényszer esetén.

2015. nov. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy egy éjszakás kaland, hogy a legelső szexelésből fogant ez a gyermek. Nem biztos, hogy a másik nőt fogja választani, mert ebbe a városba köti a munkája és szeret engem. Erős kapcsolat van közöttünk már több mint 7 éve.
2015. nov. 24. 07:03
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

3: Nekem úgy tűnik, az erős kapcsolat abból áll, hogy erősen fogod az erős elvárásaiddal, ő pedig próbál megfelelni. Ahogy valószínűleg az anyjának és mindenki másnak is.

Nem keresett volna magának szerelmi kapcsolatot, ha meg tudná élni a szerelmet veled. Talán Téged is az anyjának való megfelelési vágy részeként választott, és ez az a nagy erő, amit érzel a kettőtök kapcsolatában. Talén gyereketek is van, és akkor még a szülői kötelékek is.

De nem tudja veled megélni a szerelmet, amire pedig nagyon vágyik.

2015. nov. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Öhm... Ebben az "erős kapcsolatban" megcsaltak. Én nem akarnék vele lenni, egye meg amit főzött.
2015. nov. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Bence_ ***** válasza:
100%

", jó kapcsolatban élünk,"

Ti egy rossz kapcsolatban éltek. Férjed Elmondta mit szeretne, meghallottad mit mond?

2015. nov. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretném minősíteni, vagy véleményezni a kapcsolatotokat, megteszik ezt itt sokan kérdés nélkül ... bár nem osztom az átlagot ebben sem.

Viszont láttam ilyen helyzetre példát, hátha segít. Majdnem pontosan ugyanez a szitu, apának egy pár hónapos kalandjából lett így gyerek. Vállalta, a továbbiakban a feleségével és a saját két gyerekükkel éltek boldogan (megbeszélés, megbocsátás, stb.), viszont a balkézről jött gyerek után fizetett tartásdíjat és rendszeresen vitte láthatásra. Nem ő ment az anyához, hanem elhozta magához, a másik két gyereke, a mostoha testvéri közé és a család teljesen elfogadta. A gyerekek és a felesége is.

2015. nov. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Férjem pszichés beteg és akkor csalt meg, amikor volt egy visszaesése, kórházban is volt. De szeret engem, nagyon jó kapcsolat volt és van közöttünk. A másik nőbe is beleszerelmesedett és egy új mindig izgalmasabb, mint a régi. A gyermeket nem tudná úgy elhozni láthatásra, hogy a nővel ne találkozzon. Akkor már persze megisznak egy kávét, elmegy hozzá, talán le is fekszenek. Ugyanis a szex motiválta ezt a kapcsolatot.
2015. nov. 24. 12:02
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a betegség?
2015. nov. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

De Te se vagy százas, ahogy kommentálod és értékeled ezt a helyzetet. Mondom úgy, hogy poligám vagyok, tehát ideálisnak tartom a többnejűséget arra született felek számára.

De ez nem az, itt valami zizzentség van.

2015. nov. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!