Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért fagy le mellettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fagy le mellettem mindig a szeretőm?

Figyelt kérdés

Ő a házas fél. Már 12 éve, szóval nem egy szűz kisfiú. Minden randi előtt ha telefonálunk elmond mindent, hogy mi mindent tenne, de mellettem mindig én kezdményezek, mert nem meri megtenni az első lépést.

Csak ha én csókolom meg, én érintem meg, én húzom magamhoz.

Persze nem tol el, és nagyokat...khm, de furcsa és nem tudom hova tenni.


Zavarban van, vagy ha találkozunk mindig rájön, hogy mégsem tetszem annyira?

Nem úgy néz ki, sőt, de mégis ez elbizonytalanít. Rákérdeztem már többször, de nem felel rá, csak kitérően.


Van itt valaki hasonló cipőben?


2021. ápr. 28. 20:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Lefagy mert még van benne egy kis csíra a gerincéből.. és a lelkiismeretével küzd
2021. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Már voltunk együtt párszor. Most a lelkiismerete addig tart, míg én meg nem csókolom, vagy az ölébe nem ülök?
2021. ápr. 28. 21:00
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
Igen, lehet azért fagy le, mert még egy kicsit még emberként funkcionál, de ahogy közel kerülsz hozzá, felülkerekedik az ösztönlény éne. Lesüllyed az állati szintre, ahol már nem moralizál.
2021. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%

Alighanem azért tart téged, mert otthon is lefagy, de asszony már nem szenved vele, mert ő is szeretőt tart.


Valójában egy nímand, akinek csak a szája nagy, teljesíteni már nem tud. Cikinek is érzi.

2021. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

4-es nem igazán akarod érteni amint látom, csak kötekedni jöttél

Nem szex közben fagy le, igencsak tehetséges az ágyban.

Inkább mint aki zavarban van mellettem, míg nem oldódik fel

2021. ápr. 28. 21:27
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Én próbáltam ezt a szeretőzést, volt is találkozó, de nem tudtam hozzáérni a nőhöz. Vagyis tettem egy mozdulatot felé, de annyira idegen volt az egész, hogy hagytam a fenébe. Nekem ez a két kapura játszás nem megy, inkább rendeztem a soraim. A jó kommunikáció csodákra képes! Egy full rossz szexuális életből csináltunk egy fergetegesen jót, holnap próbálunk ki egy új játékszert. ;)
2021. ápr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Értem, de nálam nem ez a helyzet. Nem a feleségével akár új játékszert

Mint írtam pár perc után feloldódik, de így utoljára kamaszkoromban éreztem magam.

Egyrészről cuki, viszont néha nem tudom ez félénkség, vagy ennyire tetszem, vagy ennyire nem

2021. ápr. 28. 21:55
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
F.sz feláll, ész megáll. Lehet ezért.
2021. ápr. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8 Talán még ez eddig a legnormálisabb válasz...
2021. ápr. 29. 00:07
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én esetemben például azért volt hasonló, mert akkor körülbelül 25-26 éves volt a kapcsolatom. Előtte is csak egy lánnyal voltam együtt, de vele talán kétszer. Mivel szinte soha nem volt senki mással kapcsolatom, igy egyszerűen nem tudtam, hogy mit csináljak, hova nyúljak, mit szabad és mit nem, mi az ami jó neki és mi az ami nem. Egyszerűen felnőtt fejjel tapasztalatlan vagyok 🤷‍♂️ Szerintem ő is hasonló cipőben járhat.
2021. ápr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!