Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hölgyeim! Van olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Van olyan hogy nagyon szeretitek a párotokat de mellette tartotok párhuzamosan tartósan szeretőt!?

Figyelt kérdés
2017. febr. 15. 13:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
NEM!!!!
2017. febr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem tartanek szeretot ha szeretem a parom. Ha szereted a masikat, akkor egy egyszeri """veletlen""" felrelepes is akkora buntudatot okozna, hogy azzal is epp eleg nehez lenne egyuttelni. Aki szereti a parjat az nem csalja folyamatosan.
2017. febr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szexállatkát,kéjjátékszert?


Fantázia szinten.


Valóságban nem. Túl rendes nő vagyok én erre a világra....

.

2017. febr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Egyik haveromat ezzel "eteti" a barátnője hogy nagyon szereti de folyamatosan tartott mellette pasast.
2017. febr. 15. 13:55
 5/15 anonim ***** válasza:
Számomra ez egy tudathasadásos állapot lenne, szóval nem. Én nem szeretem a köztes megoldásokat, ha szeretem csak vele vagyok, ha nem szeretem akkor meg vége.
2017. febr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Olyat el tudok képzelni,hogy nem szerelemmel szereti a párját, hanem x esetleg xx év után szeretettel. Bár akkor tisztelje annyira,hogy ne tartson mellette szeretőt.

Viszont lehet,hogy a szexuális igényeik másak, esetleg a pasi már nem akarja a szexet a nő pedig még igen...

Alapjáraton azt mondom,hogy amennyiben valaki nagyon szereti a párját - és nem csak hiszi,és mondja-,akkor nem fordulhat elő ilyen. De ettől azért valószínűleg bonyolultabb a történet és a háttere.

2017. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én nem de vannak, akik képesek rá.
2017. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Őry Péter válasza:
17%
Feloldozást ne itt keress! De ha a szerető pap, egyből gyónhatsz kúrás után!
2017. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
2017. febr. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
El se bírnék két férfival :) a férjem tökéletesen kielégít szexuálisan nem érzem hiányát egy szeretőnek!
2017. febr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!