Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kivel a legaljasabb a megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel a legaljasabb a megcsalás?

Figyelt kérdés
Továbbá, ha egyszeri botlás volt, megküzdenétek a lelkiismeretetekkel, és magatokban tartanátok - vagy mindenképp érdemes színt vallani az eset után?

2021. ápr. 29. 12:36
A kérdező szavazást indított:
Közös baráttal
Közös ismerőssel
Beosztottal, munkatárssal
Harmadik, ismeretlen féllel
Teljesen mindegy
32 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Kihagytad a legaljasabbat. Közeli rokonnal :P Testvér vagy extrém esetben szülő.
2021. ápr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Vagy még extrémebb estben mostohagyerek.
2021. ápr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%

Engem csaltak meg közös baráttal és harmadik számomra ismeretlen féllel is. :) Mindkettő szar volt, de az első azért durvább. Nyilván szakítottam velük.

Nem tudom mi történne, ha megcsalna az élettársam. Lehet már csak vállat vonnék, hogy ez van.


N

2021. ápr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
54%
Igazából teljesen mindegy hogy kivel 🤷‍♂️ és magamban tartom, tartanám, akár egyszeri akár több alkalom lenne. F
2021. ápr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Tényleg kihagytam, minden nap tanulok valami újat! :D
2021. ápr. 29. 12:41
 6/27 anonim ***** válasza:
80%

az exemmel volt egy kozos ismerosunk, egy srac, akivel en regen kavartam. az exem amugyis utalta ezt a sracot, amikor pedig megtudta, hogy kavartunk, iszonyu feltekeny is lett ra (egyebkent amiatt is, mert nala sokkal jobb pasi).

amikor megromlott a kapcsolatunk az exemmel es nagyon csunyan viselkedett velem, megfordult a fejemben, hogy bosszubol meg kene csalni ezzel a sraccal, na az nagyon aljas lett volna:D nyilvan nem tettem meg, mert nem vagyok ekkora fereg, de ennel rosszabbat nehez lett volna elkepzelni.

2021. ápr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
57%
Kutyával.
2021. ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Legaljasabb, ha közvetlen családtagjával: testvérével, szülőjével vagy gyerekével csalod meg.
2021. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Az exével is, például. Mert akkor jogosan juthat eszébe az aktuálisnak, hogy végig csak pótlék volt.

De közös ismerőssel, baráttal, családtaggal.. mind-mind gáz. De talán nekem egy ex esne a legrosszabbul.

2021. ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
54%
A 'hallgatni vagy színt vallani' szerintem nem olyan egyértelmű. Én pl szeretőt tartok, nagyon nehezen szántam rá magam, de a spec. körülményeim miatt ez még mindig tisztességesebb, mint egy válás. Viszont ha bevallanám, akkor válás lenne a vége, tehát akár válhattam volna eleve- és nálunk nem én jönnék ki a válasból rosszabbul.(semmilyen értelemben). Szóval az én esetemben 'hallgatni és vigyázni' 'erkölcsösebb'. De igazából a bevallásról úgy gondolom, hogy az csak még egy rúgás a másik félbe: megcsaltam és még a lelkiismeretfurdalást is elrendezem azzal, hogy ráteszem a vállára a súlyt. Egy esetben gondolom, hogy 'haszna'lehet a színvallásnak: ha mindkét fél hajlandó újrakezdeni és megvan bennük a szándék őszintén az kapcsolat megjavítására. Eds
2021. ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!