Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Már annyi ilyent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Már annyi ilyent olvastam itt, hogy csak színészkedtek megcsalás után?

Figyelt kérdés

Ha nyilvánosan udvaroltok a nejeteknek, vagy vállaljátok közös fotókkal, hogy boldogok vagytok újra, akkor valóban hazudoztok, vagy visszatértetek az igazi családotokhoz?!


Csak megcsaló férfiak írjanak! És őszintén!


2021. ápr. 27. 23:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Csak ámítom az asszonyt, aztán dugok tovább.
2021. ápr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1 Ez kamu válasz volt? Mert annak tűnik
2021. ápr. 27. 23:41
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit vársz?

Egy darabig még akár gondolhatja így is, de csak idő kérdése, míg jön az újabb megcsalás. Te is tudod, csak nem akarod tudomásul venni.

2021. ápr. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Szeretem a nejem, de más nőkre is szükségem van. Így megkapja tőlem amit akar, én meg továbbra is jól érzem magam. Gyerek, vagyon miatt nem fogok válni, de a szórakozás jár nekem.
2021. ápr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

3

Négyes is leírja, hogy szereti a feleségét, tehát nem színészkedik neki

2021. ápr. 27. 23:56
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan is mikor az ember nem mer kockáztatni.

Én a feleségemmel már csak úgy vagyok, mint egy lakótárs.

Valahogy egy idő után tök természetesnek vettük hogy vagyunk egymásnak, elmaradtak az udvarlások, ha szexre kerül a sor le kell kapcsolni a lámpát és fekszik az ágyban mint egy fadarab, aki azt várja, hogy végezzek.

Ez nem szex, de mégcsak maszatolás sem.

Viszont mióta szeretőm van azóta kiegyensúlyozottabb vagyok, megkapok minden, símogat, ölelget és nem csak hanyadt fekszik hanem kedvemre is tesz.

Válni nem tudok, sok lenne a két gyerek után a gyerektartás, + ott a lakáshitel is, emellé nem tudnék bevállalni még albérletet is magamnak, így marad a megszokás, titokban meg boldog vagyok más mellett.

Így a gyerekek sem sérülnek. Az asszony nem sejt semmit, vagy talán nem is érdekli.

2021. ápr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6 Jó de akkor te nem színészkedsz.! Gondolom nincs ölelgetős, puszilkodós fotótok közösségi oldalakon, nem udvarolgatsz a nejednek, stb
2021. ápr. 28. 00:10
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#4: ugye nem zavar, ha nejed is szórakozik. Neki is jár. 😊
2021. ápr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#7: és ha azt mondja, hogy szereti? Megcsalja. Ennyi. Ja, a túrós csúszat is szereti.

Mielőtt begolyózol a temán, keress inkább egy jóképű szeretőt.

2021. ápr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Savlekotő ***** válasza:
63%
Önigazolásért jöttél,annyira ciki mikor az otthoni nem tisztelt néha bele űritenek nő itt akarja igazolni h de a férfi amugy szereti tiszteli de közben a 10 dik szeretővel kapja rajta itt ott és szarrá van csalva mert eltűri. Én sose csaltam meg senkit.mert lezártam ami halott volt,és eleve nem jöttem össze szamárral a ló helyett..
2021. ápr. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!