Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megnézni idegen nök fenekét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnézni idegen nök fenekét megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Bevallom, nekem a nöi fenék a gyengém. Fiatalon, 18 évesen házasodtam a feleségemmel, most 33 vagyok. Boldogok vagyunk, sose kerültem közelebbi kapcsolatba egy növel sem, még nö barátaim sincsenek, nem vagyok napi kapcsolatban ellenkezö nemüvel. Viszont ha vagyok valahol, szinte mindig megnézem a szép fenekeket. Ma is boltban voltam és végigmértem a “kínálatot”, nagyon szép, formás fenekek voltak. Célom nincs ezzel, ha önként felajánlkozna egy nö azt is visszautasítanám! Egyszer elöfordult, hogy a feleségem egyik újdonsült barátnöje hónapokig áradozott neki rólam, bárcsak ilyen pasija lenne, milyen okos vagyok, milyen férfias, stb. Aztán egy születésnapon kikezdett velem amikor kettesben maradtunk de visszautasítottam! Szerencsére (tudtom nélkül) szemtanúja is volt a dolognak, így hiába próbálta rámkenni a csaj. Amúgy világbajnok feneke volt, de úgy sem fordult meg a fejemben bármi, csak megnéztem és elkönyveltem a dolgot.

Mennyire megcsalás ez? Mennyire tolerálható? Néha büntudatom van, föleg ha észreveszi egy nö és pozitivan reagál rá (3x volt ilyen eddig, nem jellemzö). Sajnos sokszor elöfordul, hogy a feleségem jelenlétében is diszkréten nézelödök ha valami nagyon extrát látok. Gyakran észreveszi de nem szólt még. Egyszer volt olyan hogy autóval mentünk és odaszólt nekem, hogy “nézd már a csajt, milyen jó segge van”.


2021. ápr. 28. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Én is megnézem a fiatal lányok fenekét, nincs ezzel semmi baj.Józsi bácsi 64F
2021. ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem megcsalás, láthatóan a párodat se zavarja. Ha nyíltan csorgatnád a nyálad meg forgatnád a fejed, főleg mellette, akkor az elég nagy taplóság lenne de még az se minősülne megcsalásnak.
2021. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hellmano ***** válasza:
55%
Nem ismered a mondást? Hűséget esküdtünk, de nem vakságot! Amúgy nem megcsalás én is popsi mániás vagyok és megnézem mindenkiét, de ez nem azt jelenti, hogy használnám is! (eleget használtam fiatalabb koromban :D) Mivel párom van.
2021. ápr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem
2021. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem megcsalás, de a párod jelenlétében bunkóság.
2021. ápr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Párod jelenlétében bunkóság. Velem csinálta ezt az exem. Jött egy nagyon fiatal lány (én akkor voltam 20 éves, a lány lehetett 15) és exem hangosan "hú na ennek jó segge van". Mindezt úgy, hogy ő tepert értem még fél évvel korábban, hogy járjunk.

Na ez a gáz, nem az, hogy mit tudom én megnézed másnak a fenekét.

Amúgy nehogy azt hidd, a nők nem nézik meg a férfiakat, valószínű párod is megnéz más férfiakat.

Eleve nagyon fiatalon mentél bele a dologba, szerintem érthető.

2021. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Ne izgulj a párod is megnézi, ábrándozik más pasikról.
2021. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is megnézem a jó női hátsót, főleg hogy legyen viszonyítási alapom. Nem zavar ha a párom megnézi a jó nőket, ahogy fentebb is írták, hűséget fogadott, nem vakságot.
2021. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!