Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Húzd meg-ereszd meg szeretősdi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húzd meg-ereszd meg szeretősdi?

Figyelt kérdés

Házas fél jön, két hónapig szimpla szex, minden jó, bírjuk egymást.

Egyszer csak eltűnik, majd visszajön, majd eltűnik, majd magyarázza, hogy nem teheti.

Majd nem akar semmit, majd közli, hogy ti összetartoztok. Majd megint eltűnik, majd megint jön de akkor kutyául van, mert megint nem teheti.


Mi ez nála? Lelkiismerete? Szórakozik? Míg az elején voltunk nagyon is volt ideje, és felszabadult volt, most meg elképzelésem sincs hányadán állunk.

Jön, boldog, elvagyunk, utána nem szeretne mégsem belefolyni. Mikor lezárnánk, hát mégis összeköt minket valami.

Kezdek becsavarodni.

Kérdeztem, hogy érez-e irányomban valamit, de csak hümmögést kaptam, meg süketelést.

Nem várok el semmit, ehhez képest mindig elmondja, hogy ő nem válhat. Senki sem kérdezte.

Én nem akarom hogy váljon, tényleg nem, mert ez így szexkapcsolatnak pont tökéletes lenne. De már megörjít, hogy mikor együtt vagyunk néz, elrévedez, fogja a kezem, mikor meg hazamegy, mintha megszűnnék.


2021. ápr. 29. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak rajtad múlik, hogy ezt meddig tűröd.

Játszadozik. A szeszélye szerint elővesz, majd eldob. Bármit is körít mellé és bármiért is cselekszik így, ezek tények, amire még szexkapcsolatot se lehet építeni.

2021. ápr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De miért játszadozik? Ezt lehet tudatosan csinálni? Ő ismer engem, tudja, hogy eszembe se lenne őt többre kérni. Régóta házas, gyerekkel, szóval, nem is opció
2021. ápr. 29. 13:18
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Őszintén, nem tük mindegy, hogy tudatosan csinálja vagy ösztönösen játszadozik a jellemhibáiból fakadóan? Ha neked ez nem felel meg, ha te boldogtalan vagy, akkor NEKED kell lépned, nem arra várnod, hogy majd ő helyetted eldönti.
2021. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem mindegy, szerinted akkor kérdezném? :)

Nem vagyok egyáltalán boldogtalan, sőt.

Én nagyon jól érzem magam vele, de én nem szeretem a komoly(ra vett) kapcsolatokat.

Pláne ilyen zsákutcákat

2021. ápr. 29. 13:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha hümmög még ő se tudja mit akar.
2021. ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Én nagyon jól érzem magam vele, de én nem szeretem a komoly(ra vett) kapcsolatokat."


És számodra ez annak tűnik?

2021. ápr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5 Passzolok


6 Igen, mert felelősséget nem akarok vállalni, ha x hónap után rájön a ragaszkodhatnék

2021. ápr. 29. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!