Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezzel a szeretős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a szeretősdi kapcsolattal?

Figyelt kérdés
Engem a szex vezérelt első sorban,ezt akartam megkapni jó minőségben,nem érdekelt meg nem is érdekel hogy ő mit csinál a házasságában.Az idő előrehaladtával pár dolog nem szimpi.Érzelmeket visz bele,nyomatja a sallangokat,de eleve nem hiszek el semmit,hiszen átver valakit,nem bízok meg benne.Az ő fénypontja az életében ha velem találkozhat,semmilyen más dolog nem érdekli,nem foglalkozik semmivel ezen kívül,és ez kissé negatív számomra,nem találja fel magát a hétköznapokban,nincsen semmi hobbi vagy kikapcsolódás ami lekötné.Jellembelileg semmi érdekes nincs benne,az igaz hogy okos,de mivel ezer éve él kapcsolatban,ugyanazt a munkát végzi,semmi újdonságot nem tud nyújtani a szexen kívül,ami szuper,de elkezdtem figyelni ezeket a dolgokat is.Soha nem mondtam hogy hagyja ott azt a személyt,de olyan megállapításai vannak,hogy ennek egyszer mindenképp vége lesz,utalva arra hogy marad abban a mocsokban,amiben most van,nem igazán szeretném most már hogy segítsem életbentartani a kapcsolatát,attól függetlenül hogy nekem fontos a szex.Szóval arra gondoltam,hogy kezd egy kicsit ez sok lenni nekem,kezdve a féltékenykedésével is oktalanul,szüneteltetem ezt az egészet.És közben megfigyelem kíváncsiságképpen hova fejlődik az a nagyon fontos kapcsolata.Kereseni nem keres mást,mert nem akkora Don Huan,erősen önbizalomhiányos ráadásul,de mivel megismertem a gyenge pontjait érzelmileg,megérdemelne egy kis negatív löketet is szerintem.
2018. márc. 24. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálj vele? Ne csak szüneteltesd, hanem szüntesd meg. Értem én, hogy fontos a szex neked, de ez akkor is mocskos dolog, függetlenül attól, hogy neki milyen a kapcsolata a párjával. Azért annyira még sem lehet rossz, ha nem lép ki belőle.
2018. márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ez szamomra csak ugy siman undorito. milyen "negativ loketet" akarsz neki adni? bagoly mondja verebnek? en csak elszenvedoje voltam ugyan ennek (apamnak meg egy feltestvert is sikerult osszehoznia) es elhiheted minden ferfi megy sirni hogy bruhuhu az asszony igy ugy amugy, de megiscsak az a rossz no mossa az alsogatyajat es o takaritja ki a szaros budit otthon o neveli a kolkeit es o foz neki estere vacsorat. szoval ne mentegessed magad te is ugyan olyan szar vagy mint o.
2018. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem egészen világos, mit akarsz kihozni ebből az ömlengésből. Ami biztos, hogy erkölcstelen, amit csináltál. Ami meg valószínű, hogy könnyen találsz szexpartnert. Keress olyat, aki nem él kapcsolatban!
2018. márc. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézz bele a tükörbe, hogy neked miért csak olyan jutott, akit még te is megvetsz és lenézel, és nála is csak második lehetsz.

Azért akarsz neki negatív löketet adni, hogy lehúzd a te szintedre.

2018. márc. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Menj hozzá feleségül.
2018. márc. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az semmit nem old meg,ha negatív löketet adsz neki.Egyikőtök sem különb a másiknál,a csalás mellé a szeretőd bántása pedig csak egy újabb kicsinyes tett volna.
2018. márc. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, simán szétteszed a lábad, úgyhogy pasit dögivel találnál, mégis egy ilyen pancser jutott, akinek ráadásul van valakije? Ilyen ronda vagy?
2018. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez azért eléggé hülyén hangzik a te "szádból":

"Jellembelileg semmi érdekes nincs benne,"

2018. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!