Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy ilyen helyzettel? Ebből lesz a szeretősdi?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok. új munkahelyem kapcsán megismerkedtem egy nálam 15 évvel idősebb férfival. Nem volt köztünk igazán semmi, beszélgettünk, néha összefutottunk egy kávéra, vagy együtt ebédeltünk. Kezdettől fogva tudtam, hogy családja van, nem titkolta soha, hogy jól mennek a dolgok otthon.

Most azt mondja szerelmes belém, én is lassan beleszerettem, ő mégsem lép. Nem kértem soha, hogy hagyja el a családját, de ha nem foglalkozok vele, akkor rámír, felhív, legyünk barátok stb. Gyengébb pillanataiban rám ír, hogy hiányzok neki, és sokat gondol rám. Mondtam, hogy nem akarok szerető lenni, soha nem is feküdtünk le egymással, de mindketten úgy intézzük, hogy néha találkozzunk.

Így esélyem sincs normális kapcsolatra, mert valahol a bűvkörében tart, viszont vele sem lehet semmi.

Azt mondta, hogy ha elküldöm elfogadja, de ne kérjem tőle, hogy ő mondja ki, hogy "vége".


2017. dec. 5. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen.
2017. dec. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyenge vagy, szerető leszel. Ha kicsit erősebb, akkor nem leszel, de nem tudsz mozdulni. Ha erős vagy, akkor tudatosítod magadban, hogy ő nem járható út, és nem foglalkozol vele. Van még egy megoldás, hogy másik munkahelyet választasz. Csak az a baj, hogy kedves, elbűvölő, szerelmes férfiak mindenhol vannak.
2017. dec. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
"Azt mondta, hogy ha elküldöm elfogadja..." A kezedben a döntés. Igen, ebből lesz a szeretősdi, úgy látom, te ezt nem akarod, akkor egyszerűen mond meg neki, hogy ennyi, fejezze be.
2017. dec. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből lesz a szeretősdi, ha nem vigyázol. Légy igazi nő és mondd ki a végét amnak, ami el sem kezdődött. 35N
2017. dec. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Már ne haragudj, de 30 évesen ennél lehetne több eszed. Igen, ebből lesz a szeretősdi, ha hagyod magad, márpedig jelenleg hiába állítod az ellenkezőjét, hagyod, hogy dróton rángasson, különben nem találkozgatnál meg cseverésznél vele még mindig és nem válaszolnál az üzeneteire sem, hanem kizárólag szakmai okokból állnál vele szóba. Minden más csak üres blablabla.
2017. dec. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés remek, MÁR több eszed van azoknál, akik belecsúsznak ebbe a csapdába.


A kérdés most már az, hogy vajon az akarat erőd is több-e ennél?


El kell küldened. Ez a jó döntés.

Sajnálom. Akarat erő. Nincs másik út.

2017. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5-ös, persze, hogy blabla, mert szeretem, de itt most magammal is küzdök. A rózsaszin köd el tudja venni az ember eszét. De semmiképp nem leszek a szeretője. Annál többre tartom magam. Köszönöm a válaszokat
2017. dec. 5. 15:30
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

7#

Azt gondold végig, hogy ha csak akkor lesz szex, ha elhagyja érted a családját, az kinek lesz jó.

Neked.

A felesége és a gyereke jobban jár, ha titokban dugtok párat, de nem tudnak semmiről.

A tiszta lelkiismeretről annyit, hogy te már most is a szeretője vagy, ő pedig már most is csalja a feleségét veled. Ez érzelmi megcsalás. A legtöbb feleség számára ugyanúgy válóok. Neked is az lenne a másik oldalon állva.

Azzal csak áltatod magad, hogy nincs köztetek semmi és vagy szerető, ha nincs szex.

Ez inkább csak zsarolás, hogy biztosan elhagyja érted a családját, hogy "te nem leszel szerető".

2017. dec. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!