Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a foglalt fél úgy zár le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a foglalt fél úgy zár le egy kapcsolatot, hogy nem akarja, hogy rá várj, az kamu duma?

Figyelt kérdés

Szakításkor azzal indokolja, hogy úgysem lesz válás és nem szeretné, ha emiatt másról lemaradnék, és csak rá pazarolnám az időmet.


Ez tipikus lerázó szöveg? Én nehezményeztem, hogy egy hónapban egy max két találkozó van.

Úgy éreztem több van köztünk, de nagyon hirtelen és gyorsan lezárta.

Semmi mást nem mondott, csak még annyit, hogy nem fog elfelejteni


2021. ápr. 29. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Nagyon finoman megmondta, hogy nem vagy fontosabb/érdekesebb, mint a mostani párja, de megmozgattad a fantáziáját.
2021. ápr. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Felesége, 17 éve..

De értem, lehetséges

2021. ápr. 29. 16:48
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

"Úgy éreztem több van köztünk"


A szeretők mindig ezt hiszik

2021. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem hittem, éreztem. Két különböző dolog.
2021. ápr. 29. 17:29
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Nézz ide, mindenki így érzi. Az exem szeretője is így érezte, amikor rám írt, sőt meg volt róla győződve. Aztán kiderült, hogy már az ő helyettesét is kereste. Bizonyíték is vol rá.
2021. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát ez csodálatos :(
2021. ápr. 29. 17:50
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

" nem hittem, éreztem."


AKkor úgy érzik.

2021. ápr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd én nőként hasonlót írtam a szerelemnek igen mind2 szeretjük egymást. Azért írtam ezt neki mert nem akarom hitegetni mert jelenleg nincs rá módom kilepni a kapcsolatombol és nem tudom előre h mikor jön el h ki tudják lépni ezért én is hasonlót írtam h ne várjon rám. De a szívem szakad meg és soha az életemben nem fogom elfelejteni. Egyébként a mi történetünk elég hosszú és bonyolult. Hozzá tennem azt is h a kapcsolatom alatt csóknal több nem történt köztünk. 29N
2021. ápr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8 Nekem azért volt több érzésem, mert sokáig nem is került sor szexre. Sokat beszélgettünk, elég szeretetéhes volt.

Őszintének tűnt és szomorúnak a végén.

De végleg elvágott mindent

2021. ápr. 29. 18:44
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Hidd el h minden nap eszébe jutsz és fog meg keresni..
2021. ápr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!