Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 éves leszek és eltérő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves leszek és eltérő életcélok miatt véget ért a második 3-4 éves kapcsolatom. Nagyon magam alatt vagyok, úgy érzem, hogy ennyi idősen már nincs esélyem, minden normális férfi foglalt, az olyan "ritkaságok" meg pláne akik hozzám hasonlóak vagyis?

Figyelt kérdés

Vagyis: nem akarnak gyereket és az ezzel járó felelősséget meg kötöttséget, viszont állatbarátok; szeretnek utazni szerte a világban és nyitottak más kultúrákra.


Nekem régen is az utazás volt az életcélom, sosem vágytam gyerekre. De aztán megismertem a párom, akibe beleszerettem, mert tetszett hogy talpraesett, megbízható, becsületes és szexuálisan is nagyon-nagyon vonzott. Ugyanakkor ő a nagyon a társadalmi normák szerint él, követi a tömeget, amiből én mindig is kilógtam, és az utóbbi hónapokban valamiféle kapuzárási pánik miatt felerősödött benne ez a siessünk, mert öregek vagyunk dolog és le van maradva a többiektől. (Igaz, hogy az elején megbeszéltük, hogy elítéljük a rohanást, mert aztán az elhamarkodott házasságok és gyerekvállalások mennek tömegesen tönkre... mégis ez lett a vége.)



2020. szept. 27. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Kérdés?

A válasz:

2020. szept. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
40-es elvált, gyerekkel rendelkező pasikkal gyere össze. olyannal, aki nem nagyon tartja a kapcsolatot a saját gyerekeivel vagy azok messze élnek és már nem akar új gyereket se nemzeni. Az való hozzád. Ha korodbelit keresel, akkor nehéz lesz, mert egy férfiban is bármikor felébredhet az apai ösztön, akár 35-38 évesen is és te akkor már öreg leszel szülni, neked megint váltani kell. De ugyanez fordítva is igaz, neked is lehet 33 évesen ilyen vágyad és akkor is elbukhatod a kapcsolatot ha mégis találsz ilyen férfit. Még egy átlagos konzervatív család sincs soha biztonságban, ott mások a gondok, ott is sok a válás. Ha ez elől menekülsz és a gyerek nélküli életet biztosabbnak gondolod a kapcsolatmegtartás szempontjából, tévedsz, az élet egy lutri. Egy embernek fel kell készülnie hogy x évente párt kell váltania, még akkor is ha nem így tervezte. Manapság már nincsenek meg azok a kötőerők, amik régen a házasságot egyben tartották.
2020. szept. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem akarok gyereket, nem rég lett vége nekem is egy kapcsolatomnak, van két macskám, egyedül elek. 27 éves vagyok. Szeretek kimozdulni, de csak ritkán szoktam, mert nincs már baráti köröm, max akkor megyek ha a kollégáim elhívnak valahova. Autózni csak úgy céltalan mondjuk sokat szoktam.
2020. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Ó sokan kezdik így....


Évekig állítják határozottan, hogy ők gyereket soha nem akarnak semmilyen körülmények között. (ezért meg azért)


Aztán telnek az évek találnak egy tökéletes társdat...basszus még is jó lenne...


Ne emiatt ment gajra 3 kapcsolatom is. Mert változott a nők véleménye erről.

2020. szept. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Ja ezt amúgy azért írtam,hogy léteznék hozzad hasonló gondolkodásúak.
2020. szept. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A #3 és #5 válasz egy hozzászólótól származik.
2020. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

3, köszi. Gondoltam hogy majd ilyenek írják le a saját gondolatukat, mint te, és vigasztal a tudat, hogy nem vagyok teljesen egyedül. De úgy látszik a java válasz idiótáktól érkezett. :(


Pff 40-es gyerekes pasi 😂

Ismerem magam annyira hogy tudjam nem, NEM KELL GYEREK, de kösz hogy jobban tudod nálam csak mert volt részed pár éretlen kapcsolatban

2020. szept. 27. 17:06
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
3-as vagyok. Nekem az exem is ilyen volt. Örültem neki, meg ő is annak, hogy én sem akarok. Jó lenne majd hasonló gondolkodású lányt találni, de persze egy párkapcsolatban nem csak ez számít.
2020. szept. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
De amúgy te mi a szent szart akartál kérdezni?
2020. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem azt akarja tudni a Kérdező, hogy van-e olyan férfi, aki 15évre előre garantàlja, hogy a gyerekkérdésben nem gondolja meg magàt.


Kérdező: a pàrod közben lehet spermadonor, vagy elleneznéd?

2020. szept. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!