Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki elvesz egy 32 ÉVVEL...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki elvesz egy 32 ÉVVEL fiatalabb nőt, az mit gondol mi lesz ennek a vége?

Figyelt kérdés

A nő fűvel fával félrekefélt mint az várható volt, nem kellett neki a férjecske lottyadt virslije.A férfi megtudta és úgy felhergelte magát hogy .... hogy szélütést kapott.

TAPS.


De mégis mire számított , 60 felettiként elvesz egy HUSZONÉVEST???


2021. ápr. 29. 19:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
És neked ehhez mi közöd volt?
2021. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
családtag vagyok ők teregették ki, én meg reflektálok, ennyi.
2021. ápr. 29. 19:39
 3/17 A kérdező kommentje:

de azért a megcsaló nőci kapott még egy 10 milliós kocsit búcsúzóul. a hapsi nem elég hogy vén de még hülye is.


a fogait vertem volna ki a luvnyának nem még kocsit kap.

2021. ápr. 29. 19:40
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Savanyú a szőlő :D
2021. ápr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

szerinted kit irigylek? A 60 feletti lottyadt lókolbászt, vagy a világk***ája libát?

Melyiket szerinted? 10 misis kocsival is csak egy ócska k***va a nő, ahogy a férjecske is csak egy lottyadt vén szar, akármennyi pénzzel is.

2021. ápr. 29. 19:47
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Két ember kapcsolatába nem látsz bele. Ő dolguk. Persze van akinek örömöt okoz hergelni magát és másokat, elhordani fűnek fának embereket, csak nem értem mi értelme van. Ez spec. így nem is kérdés.
2021. ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy a pasit irigyled, a nőt, vagy az autót/pénzt, de valamelyiket durván irigyled, mert ha nem így lenne, akkor abszolút nem érdekelne a nyomoruk.
2021. ápr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

" Ő dolguk. "


Igaz, nem én fekszem kórházban fél oldalra lebénultam agyi oxigénellátási kihagyás miatt

2021. ápr. 29. 19:57
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, engedd el ezt a háborgást, mert te is szélütést kapsz.:D


A kapcsolatok többnyire igények kielégítése alapján működnek. Az öreg talán boldog volt, hogy kapott egy szép, fiatal csajszit. A csajszi meg boldog volt, hogy elhalmozták ajándékokkal. Mi a kérdés? A vége várható volt, de attól még emberek, intenzív érzésekkel. Ez van.

2021. ápr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szükséged nincs agyvérzésre, hogy béna legyél. Saját problémád nincs, vagy mit érdekel másé? Komolyan így állsz egyhelyben, és felqrod magad olyasmin, amitől neked se jobb, se rosszabb nem lesz? Minimum egy hónap nyaralás a kettes IP-n, és jobb attól se lesz, max könnyebb.
2021. ápr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!