Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy férj mennyi ideig tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férj mennyi ideig tud otthon színészkedni, úgy hogy ne bukjon le?

Figyelt kérdés

Lezárt vagy futó kapcsolata után

Tényleg van, aki évekig is képes eljátszani a tökéletes férjet, és nem veszi észre a felesége?


2021. ápr. 30. 10:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, hogy ha eddig nem keltett gyanút akkor később sem fog. Örökkévalóságig képesek játszani magukat, főleg ha pénz forog kockán. Aki meg nem bírja és megtörik az úgy is lelép az asszonytól. Aki nem lép az később sem fog. Ha te el is hagyod majd keres mást.
2021. ápr. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
43%
Nem túl sokáig, ha valóban családként élnek együtt, figyelnek egymásra és pláne ha gyerek/ek is van.
2021. ápr. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyban függ attól, hogy milyen a felesége. Van, aki a fától nem látja az erdőt és van, aki kiszúrja, ha valami nagyon nem stimmel.
2021. ápr. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
44%

Több dologtól függ. Pl. ilyenektől.:

- Hol lakik?

- Mi a melója?

- Mennyi pénze van?

- Bírja-e a szexet 2-3 nővel 1 nap?

- Fix szerető vagy más-más csajok?

- Van-e kocsija?

- Neje mit melózik?

- Van-e gyerek?

...

2021. ápr. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Hidd el aki a szeretőjének játsza a szerelmes pasit az otthon is tökéletesen szereti. Aki nem lép le otthonról egy idő után a szeretője miatt az sem a szeretőt sem a feleségét nem szereti. Ha szeretné a feleségét akkor nem árulná el a szexért, ha a szeretőjét szeretné akkor meg nem a felesége mellett ébredne minden reggel. Ez ilyen egyszerű, csak ti nők sokszor szeretitek még a rossz embereket is. Azt hiszitek, majd megváltozik, meg ő legbelül jó ember. A francokat. Én is csináltam. Aztán a második szeretőm megfogott és elhagytam a feleségem. Az előző szeretőm meg nem váltott ki belőlem különösebb érzéseket. Patkány voltam? Nem kicsit. Viszont ez az igazság. A mostani páromat aki a második szeretőm volt, nem tudnám megcsalni.
2021. ápr. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%
5 ez mennyire igaz.
2021. ápr. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Alkat kérdése, van, aki egy életen át is tud hazudni. Férfi is, nő is.

Megcsalás? Bakfitty, az még csak nem is bűncselekmény.

Én konkrétan tudok olyat, hogy egy férfi akkor, amikor élettársa és óvodás (!) kisfia volt, megerőszakolt és meggyilkolt egy fiatal nőt. Ezt úgy értsétek, hogy az úton autózott, elkapott egy arra bicikliző fiatal nőt, megerőszakolta, majd egy zsineggel megfojtotta. A nőt egy ideiglenes helyre elvitte - majd elment kisfiáért az óvodába. Hazavitte, otthon volt vele, majd este, mikor párja hazaért, visszament a meggyilkolt nőhöz ásóval, elvitte egy rejtekhelyre, és ott elásta. Majd hazament a családjához.

A nő holttestét két nappal később megtalálták, de a gyilkost nem. Teltek-múltak az évek. Én is csak az eset brutalitása miatt emlékeztem a történetre.

13 évvel később akadtak a nyomára! A férfi addig élte a normál életét a családjával! Az élettársa sokkot kapott, amikor megtudta, milyen szörnyeteggel él együtt sok éve. Hogy a kamasz fia mit érzett, mikor szembesült ezzel, azt elképzelni sem tudom. Simán el tudom képzelni, hogy életre szóló pszichológiai problémákkal küzd azóta.


Szóval ehhez képest egy megcsalást fapofával elhallgatni egy olyan házasságban, ahol már alig van érzelmi intimitás, az bakfitty.

2021. ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
7-es, pont pár hónapja láttam Youtube-on erről az esetről egy videót, durva volt!
2021. ápr. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Volt egy kolléganőm, akinek a családja Erdélyből költözött Magyarországra. Az apuka a munkája miatt nagyon sokat ingázott a két ország között. Már felnőttek voltak a gyerekek, amikor kiderült, hogy Erdélyben is van egy komplett családja. Mai napig nem tudom felfogni, hogyan oldotta meg pl. az ünnepeket. Állítólag vagy itt vagy ott azt hazudta, hogy az ünnepek alatt is dolgoznia kell és addig a másik családdal volt.
2021. ápr. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#9 Ez durva


#7 Igen, de az ilyen pszichopata. Egy megcsaló azért nem érzéketlen beteg, ezt ne vessük össze. Ilyenről én is olvastam.

2021. ápr. 30. 11:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!