Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők, vagy ex -szeretők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők, vagy ex -szeretők, hogy esik látni, hogy aki azt hazudja nektek, hogy otthon minden rossz, mégis boldog?

Figyelt kérdés

Hogy érzitek magatokat, mikor látjátok, hogy az aki elhazudta, hogy a feleségével kevés a szex, vagy hogy nem is szeretik egymást, mégis együtt vannak?

Te meg szerelmes lettél, míg ő magasról tesz rád? Odanézel a képeire és látod, hogy milyen boldogok a feleségével?

Hogy végig őt szerette, hisz ott van a családja, te meg azt hitted majd a kedvedért borít?


Főleg mikor látod, hogy a csúnya-rossz feleségével milyen harmóniában vannak? Közös program, kirándulás, te meg egyedül maradtál, ő meg többet nem keres


2021. ápr. 26. 10:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
88%
Ezt nagyon hamar átlátni, már néhány hónap után, aki nem lép le ilyenkor egyedül önmagát okolhatja.
2021. ápr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 A kérdező kommentje:
Egyetértek! Meg elhiszik, hogy a feleség, meg család eldobható egy kis plusz szexért...
2021. ápr. 26. 10:42
 3/71 anonim ***** válasza:
88%
Nem minden ennyire fekete-fehér, nem minden szeretői kapcsolat és házasság olyan, amilyennek leírod. Van, akinek tényleg csak plusz szexet jelent a szerető, de van, akinek szerelmet, továbblépést egy kihűlt kapcsolatból. Nem lehet általánosítani szerintem.
2021. ápr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 A kérdező kommentje:

Ha a továbblépést jelentené, akkor nem a feleségével maradt volna és nem a szerető enné a kefét

Én ha szeretek valakit nem hülyítem nem hazudok hogy de rossz nekem, pláne nem élek mással

2021. ápr. 26. 11:00
 5/71 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon csőlátásod van! A szeretők 99%-a tudja, hogy nem lesz szexnél több, és semmiféle borítás, és nem is feltétlenül hazudozik a házas fél, akár nem is beszél a családi életéről. Az, aki kitekint egy kapcsolatból, az ott rohadtul nem boldog, millió oka lehet ennek, és nem csak a szex hiánya.
2021. ápr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
64%
Persze, nem mindenkinél jelenti a továbblépést, de nem is minden szerető vágyik erre. Én szerető voltam, nekem nem hazudott a házasságáról se szépet se csúnyát, nekem sem volt elvárásom felé, sem az, hogy váljon el, sem az, hogy ezt vagy azt hazudjon. Mégis úgy alakult, hogy igaz szerelem lett belőle, és pár hónap alatt el is döntötte, hogy velem szeretne lenni, elváltak. Ennek több éve, mi azóta is nagyon boldogok vagyunk.
2021. ápr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 A kérdező kommentje:

5 rohadtul nem boldog? És akkor vajon miért nem váltott, mint ahogy 6-os írta? Ha annyira nem boldog miért maradt a házasságában?

Mert így kínozza magát? Titokban a szeretőre vágyik, ezért él együtt más nővel...aki olyan rossz.

2021. ápr. 26. 11:15
 8/71 anonim ***** válasza:
72%
Ez csak azoknak a szeretőknek rossz, akik bekajàlják a nős hapsik évszázados hülyítő szövegét.
2021. ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 A kérdező kommentje:

Hát a legtöbb szerintem bekajálja.

Közben meg szex után hazamegy a férj a feleségéhez, ahová tartozik, és boldogan éli éltét.Eszébe se lenne eldobni mindezt.

2021. ápr. 26. 11:52
 10/71 anonim ***** válasza:
88%
Te egy megcsalt feleség lennél, aki most bizonygatja, hogy a szeretőnek mennyire rossz minden? Vagy miért vált ki belőled ez a téma ekkora hevességet?
2021. ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!