Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan, aki megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki megcsalás után úgy döntött, hogy újrakezdi a párjával, de megbánta?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen bukott be. De nem a megcsalt szemszögére lennék most kíváncsi, hanem arra aki félrement.

Van olyan, aki úgy érzi, hogy rosszul döntött?


2021. máj. 1. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézőpont kérdése. Egy ideig működött, meg tudtuk beszélni, mi vezetett idáig. Én elmondtam, őszinte voltam.

Majd ismét elindult a kapcsolat a lejtőn lefelé és egy kínkeserves 1 év lett még belőle. És ami a vicc, hogy én szenvedtem és mentem tönkre lelkileg, nem ő.

2 dolgot tanultam:

- a megcsalás nem megoldás

- ahol már felmerul a megcsalás gondolata, ott lépni kell. Mert valószínűleg olyan probléma áll a háttérben, amit már milliószor próbáltunk megoldani, mégsem ment.

2021. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Te vagy a megcsaló a történetben? :o
2021. máj. 1. 21:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam a megcsaló, igen. Aztán a végére megcsalt is lettem. Jó, mi?
2021. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de egy biztos. Ritkán kapok itt ilyen korrekt választ. Köszönöm, hogy leírtad
2021. máj. 1. 22:11
 5/10 A kérdező kommentje:

ismét elindult a kapcsolat a lejtőn lefelé


Kicsit olyan, mint mikor karácsony van, nem? Egy rövid időre mindenki boldog, majd jönnek a szürke hétköznapok, a valóság. Semmi sem változott

2021. máj. 1. 22:12
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én megbocsátottam.

Barátok rokonok mondták ne tegyem, mert az ilyen alakok nem változnak.

Én úgy gondoltam egy botlás még belefér, meg tepert is, hogy ő megbánta, rosszkor volt rossz helyen stb.

Majd ezután még 5 évig együtt voltunk. Addig amíg azt nem mondta, hogy ő már nem szeret mert megismert egy másik nőt. (megjegyzem ez egy másik szerető volt, vele 2 évig hempergett, és mint utólag kiderült nem ő volt az egyetlen a megbocsátás után).

Ő most boldog, én meg próbálom elfejelteni és új életet kezdeni.

Csak az a bosszantó, hogy ha akkor hallgatok a barátokra és a rokonokra, akkor már rég új életet kezdtem volna.

De mindenki saját hibájából tanul.

2021. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de a megcsaló szemszögére vagyok továbbra is kíváncsi.
2021. máj. 1. 22:15
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Addig jár a korsó a kútra... ismered?

Na én addig szoktam.

Aztán kezdődik elölről,ha bukta van.

2021. máj. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Kifejtenéd? Mindig megcsalod és utána újrakezded?
2021. máj. 1. 23:08
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyasmi.Persze egy másik kapcsolatban.

Az ilyen bebukást nem nézik jó szemmel sehol.

2021. máj. 2. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!