Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jól működő házasságban rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól működő házasságban rövid megcsalás után újrakezdés?

Figyelt kérdés

Minden szép, rövid ideig tartó botlás volt.

Tényleg a páromat szeretem, másikat le is zártam.

Hogy tudnám szexuálisan is kiverni a fejemből?

Párommal szeretnék maradni.

Nem tud róla


2021. márc. 24. 09:49
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
95%

Jól működő házasság - megcsalás

Rövid ideig - botlás.

Érdekes szópárosok. A botlás ha ideig tart az botladozás.

Ha meg téll jól működött a házasság, akkor nem lett volna megcsalás. Nem kommunikáltad felé a vágyaidat, és engedtél a kísértésnek.

Komfort zónába vissza akarsz térni most, azért akarod, nem mert szereted.

2021. márc. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
40%
1 Sokszor csak annyi a vágya a megcsaló félnek, hogy egy teljesen más emberrel lehessen az újdonság miatt, mint a párja. Itt megint csak eljutottunk a kiindulópontig, hogy mennyire jó egy ilyen kapcsolat. :D Egyetértek veled.
2021. márc. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Pff. Kérdezd meg a párodat, hogy ezen információk ismeretében szerinte is jól működik-e a házasság. Gyenge gerinctelen ember vagy, aki a házastársa elárulását "botlássá" degradálja, aztán most összetojta magát mi lenne vele egyedül. Te magadat szereted, nem a házastársad.
2021. márc. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%

"Párommal szeretnék maradni."

50% szavazatod van ebben az ügyben, másik 50% a párod hatásköre.

2021. márc. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

Jól működő házasság és megcsalás 😂😂😂


Fașzért beszélsz egymásnak ellentmondó dolgokról, ha te is tudod, hogy csak magadnak hazudsz, csicska 😂

2021. márc. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

1. Komfortózna másoknak is számít, de nem ezért. Szeretem, persze, de már nem szerelemmel. Más is elmondja, hogy idő után minden kapcsolat lapos lesz.Most akkor nekem mi mást kéne éreznem?


2. Nem értelek. Ezek szerint újrakezdhető?


3. Szeretem a társam, ezer éves kapcsolat.


4. De én nem szeretnék menni


5. De jól működik. Ha nem derül ki, így is marad. Tehát az én felemről ez működik.

2021. márc. 24. 10:46
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
6 2 vagyok. Az szomorú, ha nem érted. Én pont ellened vagyok, egyáltalán nem értek veled egyet. Pusztán annyit írtam, hogy a gerinctelen megcsaló fél nem azért csal sok esetben, mert a párja nem ad meg neki valamit, hanem mert egy patkány.
2021. márc. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
0%

"Hogy tudnám szexuálisan is kiverni a fejemből?"

Sehogy. Vannak férfiak, akiknek egy nő nem elég. Egyszerűen nem tudják elképzelni, hogy egész életben nem nyúlhanak más puncihoz. Ennek semmi köze ahhoz, hogy működik-e a kapcsolat, vagy jó-e a szex, vagy szeretik-e egymást. Te ilyen vagy. Én is.

2021. márc. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

7. Nem vagyok patkány


8. Egyetlen egy nő volt. Senki más. Soha eddig. Ő megfogott

2021. márc. 24. 11:06
 10/48 anonim ***** válasza:
87%
Na, kimondtad, megfogott, akk maradj is vele, akivel megcsaltad. Mindenki jobban jár. A mostani feleséged is megérdemel egy rendes társat.
2021. márc. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!