Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megcsalónál kutyából nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalónál kutyából nem lesz szalonna, akkor a megcsaltnál?

Figyelt kérdés

Ha a megcsaló úgysem változik, akkor ez igaz a megcsaltra is nem?

Minek újrakezdeni meg nyűgldőni, ha pont azért lett megcsalás mert valami nem stimmelt?

Pl. megcsalt mindig erőszakos, vagy bunkó, vagy figyelmetlen, vagy nem volt elég szex stb.

Most megcsalás után változni fog? Ténylegesen és végleg más lesz? Lesz újból de jó szex, és figyelem és szerelem?

Nem úgy van, hogy ha ideig változik is, de pl. rövid időn belül megint kijön mindkét fél természete?


2021. máj. 1. 22:27
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Legalább érzékeled, hogy monológ :)


Nem, nem csaltam meg senkit :)


Egy részével egyetértek, Igen, ki kell lépni ilyen kapcsolatból bár nem mindig olyan könnyű (gyerek család pénz stb)


Viszont igenis vastagon hibás a megcsalt is, tetszik nem tetszik. Ő ugyanúgy tett a másikra, sokszor fel sem tűnik milyen hiány van köztük.

Szerintem sokszor csak úgy lesz az egyik félből megcsaló hogy nem a másiknál jelent meg előbb valaki

2021. máj. 1. 23:19
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

9#-es vagyok ismét.

Nincs probléma a vélemény ütközéssel, én el tudom fogadni, hogy szerinted a megcsalt fél is hibás.

Viszont én ezzel nem értek egyet, de úgy gondolom ezzel nincsen semmi probléma, ha normális keretek között tudjuk kinyilvánítani az egyet nem értésünk.

Egy kicsit hevesen ráagálok az ilyen kérdésekre olyan okból, hogy nagyon szeretném azt hinni, hogy az emberekben van jó, és inkább hoznak nehéz döntést, mintsem meneküljenek a problémájuk elől ideiglenes megoldásként.


Abban igazat adok, hogy egy párkapcsolathoz két ember kell, két ember tudja elrontani mondjuk rossz kommunikációval, de azzal nem, hogy erre megoldás lenne a megcsalás vagy ez esetleg megbocsájtható lenne. Az elromlott dolgokat is ki szoktuk dobni, nem tárolgatjuk feleslegesen. Bár ez a példa egy kicsit sem elegáns, de szerintem érthető mire szeretnék kilyukadni.

Persze vannak olyan emberek akiknek ez belefér, de számomra nem.

2021. máj. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Igen, csak azt nem látod, hogy van mikor egyszerűen nem megy a válás. Főleg fériaknál nehéz. Nem kifogás, nem lehet minden vagyont kettéosztani pláne rápakolt hitellel meg gyerekkel.

Saját szüleimnél is láttam. Ők anno válnak, mi nyomorban lettünk volna. Konkrétan. Vagy eladják a lakást és akkor lesz két semmire sem futó összeg, vagy mi maradtunk volna egy kis lakásban és apám egy albérletből fizethette volna a gyerektartást. Ha nem fizet lakást nem tudjuk fenntartani, ha fizet ő hal éhen. Van ilyen is 🧏‍♂️


Én ebben a kommunikációban sajnos a megcsalás határánál már annyira nem hiszek. Nem mindent lehet visszahozni. Meg hát ugye sokszor egy harmadik fél véletlen jön és csak egy pofon a megcsalónak hogy rossz kapcsolatban van. Megszokják az emberek a langyos kapcsolatot is, sőt úgy is neveltek legtöbbünket, hogy ez a természetes

2021. máj. 1. 23:34
 14/20 anonim ***** válasza:
92%

Mi az, hogy a megcsalt fél nem veszi észre a hiányosságokat és no comment?!

Figyelj, voltam megcsalt. És érzékeltem a hibákat. Talán az exemnek pont az ment az agyára, hogy én meg akartam menteni a dolgot, ő meg nem. Hagyta, hogy reménykedjek, hogy teperjek a figyelméért. Közös tervekkel, új lakással hitegetetett, közben meg qrvara ismerkedett már a hátam mögött. Igen hamar rájöttem. Tudod miért jöttem rá? Mert én ismertem és igenis figyeltem a páromra. Én is kiléphettem volna, mivel már boldogtalan voltam így. Mondtam is neki, ha nem érzi már magát jól velem és nem szeretne ebbe már több energiát tenni, akkor elengedem, legyen boldog. Feküdt mellettem az ágyon és azt mondta, hogy ne vicceljek, én vagyok a legfontosabb és nem velem van a baja, hanem stresszes időszaka van. De igyekszik majd dolgozni a saját lelki világán és hogy minden a régi legyen köztünk, mert tudja, hogy sok fájdalmat okozott már nekem. Erre b.meg belém rúgott mégegyet és megcsalt. Úgyhogy nem, baromira el lehetne felejteni, hogy egy megcsalt fél bármilyen esetben is hibás. Akinek problémája van, olyan szintű problémája, hogy már nem is akarja megoldani, annak lehet szépen távozni.

Gyerekkel, anyagiakkal takarozni is undorító. Akkor ha ilyen dolgok összekötnek, akkor is oda lehet állni a házastárs elé, hogy figyelj, részemről ez már nem megy, másra vágyom, valahogy oldjuk meg. De nem elarulom és hatbaszurom a másikat, pláne nem állok neki undorító módon őt okolni a saját gerinctelenségemért.

2021. máj. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
12%
Nem mindenki érti ezt, nézd el nekik! A hàzasság olyan mint egy autó. költeni kell rá, fent kell tartani. Meg kell találnod az utat, hogy jól érezd magad a házasságban, mert akkor érzik mások is jól magukat körülötted. Régen a nyilvános házak intézménye sok házasságot mentett meg. Ha lenne olyan szabály, hogy a nőknek feltétel nélkül mindent meg kell adnia a ferjūknek amit kívánnak, legalább ennyi válás lenne. Nem tudom, hogy jól fogtam-e fel a problémát. Akik az életben egy családot, feleséget, egy szeretőt és még egy kurvát is egyszerre fent tudnak tartani, na ők nem fognak ide írogatni azt latolgatva, hogy a kisebbik rosszat érdemes-e vàlasztani. Ja és az autót is be kell néha tolni, ami egyedūl nem megy.
2021. máj. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
83%
Engem azért csalt meg a feleségem, mert megvádoltak valamivel, amit nem követtem el és ő így állt bosszút, amiért a bűnöző férje miatt rá is csúnyán néztek a szomszédok. Mint ahogy a kérdező nagyon okosan megmondta, megcsalt félként nagyrészt az én hibám, hogy így alakult, valóban.
2021. máj. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Aki félrelép, az legyen bátor a másik elé állni, összepakolni és adni egy esélyt a megcsaltnak, hogy az is boldog legyen.

Az furább, ha a megcsalás ellenére a megcsalt ragaszkodik a kapcsolathoz. Ott a sz@. helyzetet is benyelték,kvázi az egyik félreléphet, a másik tűr, míg ásó, kapa....

Az én szemeben ott mindkettőre igaz a kutya- szalonna szitu.

2021. máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
17 Köszi, egyetértek teljes mértékben
2021. máj. 2. 12:28
 19/20 anonim ***** válasza:
Az durva 16-os, remélem kitetted a szűrét.
2021. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
16 vagyok. Igen, kiraktam. Valamiért vissza akarja könyörögni magát, ami, furcsa, hiszen ahogy a kérdező nagyon okosan megmondta, én a megcsalt fél, nem fogok megváltozni, velem kapcsolatban a továbbiakban is ugyanúgy lehet tévedni, mint eddig. Igazából bárki tévedhet, ezért új párt sem érdemes keresnem.
2021. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!