Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kutyából nem lesz szalonna....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutyából nem lesz szalonna. Vagy mégis?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A véleményeteke szeretném kérni.

Van egy "ismerosom". Mindig nocsábász, csapodár típus volt. Kb. 7 éves házasok, de amíg még csak jártak, akkor is volt a pasinak állandoan alkalmi szeretoje. Egyszer lebukott...a párja adott neki egy esély, ossze is házasodtak utána.....

Eltelt kb. 1 év és a pasi újra hutlen lett, egyszerre tobb "kapcsolata" is volt, ami csak a szexrol szólt. Ha nem volt otthon az asszony, felhívta a csajokat, melyik ér rá egy menetre (bocs a kif.) Ez így ment kb. 5 évig, mígnem új áldozatot talált magának. Vele is csak szexet akart, de belesett a csapdába....beleszeretett a lányba,....olyan boldog volt vele, mint még addig sosem.

Megint lebukott, asszonyka adott neki egy utolso esélyt (van gyermekuk is).

A pasi most azt mondja, megváltozott, soha tobbé nem lesz hutlen, mert újra beleszeretett a feleségébe.

Kérdem én, lehetséges ez? Ha szinte az egész kapcsolatuk alatt - cca 15- csalta ot!

Meg tud egy ember ennyire változni, lehet a kutyábol szalonna????? :)



2013. jan. 22. 10:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kínában mégis...
2013. jan. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem.
2013. jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Láttam már kövér, zsíros kutyát, de nagyon ritka.

A megváltozáshoz ugyanezt fűzném.

2013. jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
hát te ki vagy ebben a gruppenben?
2013. jan. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4 Gondolom a pasi újabb reptetett szeretője.
2013. jan. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem, kutyából nem lesz. Teljesen kizártnak tartom, hogy megváltozzon. Leghelyesebb, ha keres egy hasonló típusú nőt, vele lazább kapcsolatot esetleg nyitottat alakít ki, és mindenki boldog lesz.
2013. jan. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasi maga. Nézzétek: van egy "ismerősöm". Így idézőjelben írta, tehát saját magáról ír.
2013. jan. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Simán megváltozhat, kérdés, hogy akar-e, kell-e megváltoznia. Én azt gondolom, hogy ha valaki hozzá van szokva ahhoz, hogy büntetlenül félrekúrhat, akkor nemigen fog változni, de ha kap pár pofont, akkor nem lehetetlen.
2013. jan. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8-as

Nem magamrol írtam, kulonben is no vagyok :)

2013. jan. 22. 11:08
 10/15 A kérdező kommentje:
bocsi, 7-esnek szántam az elobbit
2013. jan. 22. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!