Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mikor múlik már el ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik már el ez a gyűlölet? Megcsalt feleségek (én is az voltam), ti hogy léptetek ezen túl?

Figyelt kérdés
Hogy az ex lelépett egy másik nővel, és itthagyott a gyerekkel? Hogy semmi nem számít már neki, csak az új szerelem, és baromira fáj látni, hogy mennyire boldog? Hát velem akkor sosem volt az? Próbálom tartani magam, és nem őt hibáztatni mindenért, a gyerekem miatt is, de a nő... mikor múlik már el az az érzés, hogy elvett tőlem mindent? Mikor jön már az az idő, amikor képes leszek átlátni ezt az egészet, és nem csak őt gyűlölni teljes szívvel? Volt már valaki ilyen helyzetben? Mikor lesz ez jobb?
2021. máj. 4. 10:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Évek múlva...
2021. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
2%

Te voltál a buta!


Miért gondoltad, hogy majd veled marad a gyerek születése után?

2021. máj. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
85%
2 Senki nem úgy lép be a házasságba,hogy majd a gyerek után otthagyták.Mindkettő akarja a gyereket is csak ha már megvan a gyerek na ott kéne felnőni,hogy nem te leszel az első helyen.Türelem ilyenkor nincs ezért vagy egyik vagy másik kibújik a felelősség alól és inkább szeretőzik,mert ott megértik,ja nem.
2021. máj. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

1: én is ettől tartok :(


2: nem is értem ezt a választ, inkább ne írtál volna

2021. máj. 4. 10:50
 5/31 anonim ***** válasza:
90%

Próbáld kerülni a vele kapcsolatos információkat. Ne érdekeljen, hogy ő látszólag mennyire boldog.

Tudok ilyen pasiról. Ott hagyta a felségét, fél éves babát egy nőért, mert vele jobb a szex (ezt így a szemébe mondta). Aztán meglepő módon most már nem azzal a nővel van, hanem sokadikkal. Általában így járnak.

2021. máj. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
93%
Akkor lesz jobb mikor nem fogsz agyalni róla és magadat és a gyereket helyezed előtérbe.Ő kiesett a bizalmi körből,aki ilyet megcsinál az nem férfi csak egy farok.Éld az életed.
2021. máj. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem volt gyerek és úgymond nem is magától lépett le, hanem én raktam ki, még a bimbózó kapcsolata legelején. Olyan fél év kellett hozzá, hogy ne érdekeljen a színjátéka. Még engem zaklatott és emiatt jutottam el arra a pontra, hogy ő sosem lesz igazán boldog és ez nem tőlem vagy az új nőtől függ. De az én exem komplex eset. Meg ugye gyerek sincs, ami miatt kontaktban kellene maradnunk, úgyhogy neked emiatt nagyon nehéz lehet. Próbáld a minimálisra csökkenteni a kommunikációt, csak a gyerek miatt beszéljetek, ha látni akarja. Időbe fog telni, de jobb lesz.

Nem mondom, hogy nem jár az embereknek a boldogság, de úgy fogalmazol, hogy ott hagyott a gyerekkel, így nem tűnik ő sem egy korrekt embernek, aki miatt bánkódnod kellene. Vele foglalkozik? Megy, látogatja? Gyerektartást fizeti? Nem az a baj, ha valaki boldogtalan a kapcsolatában és kilép, hanem az, ha egy gyereket csak "megcsinálni" tud, aztán ott hagyja, mintha nem is létezne. Nálatok mi a helyzet a gyerekkel?

2021. máj. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nehéz, de próbálom tartani magam. A gyerekünkkel tartja a kapcsolatot, telefonon majdnem minden nap, és gyakran találkoznak is, mindent megtesz érte, ezzel nincs is gond, a gyerek nem haragszik már rá. Csak nekem ilyen nehéz. Nem azt sajnálom tőle, hogy boldog, csak azt, hogy már nem velem...
2021. máj. 4. 11:04
 9/31 anonim ***** válasza:
90%

Akkor ez még a szerencsésebbik eset

Ha jól értem, a gyerek már elég idős ahhoz, hogy nélküled is tartani tudja az apjával a kapcsolatot.

Tudom, hogy nehéz, de próbálj meg nem foglalkozni vele és irigykedni rá. Majd ha készen leszel, a te életedbe is biztos be fog lépni valaki jobb, mint a férjed. Mindenki azt kapja, ami jár neki. Néha picit szenvedni kell, hogy aztán értékelni tudjuk az igazán jót. :) de előbb egyedül kell valahogy kimásznod ebből. Ne nézegesd őt/őket. A gyereketeknek mondd, hogy véletlenül se meséljen semmit az apjáról. Minél kevesebbet tudsz róluk, róla, idővel annál könnyebb lesz neked.

Azt meg ne feledd, ha egy pici rosszindulatot is beleveszünk a történetbe, hogy a rózsaszín köd sem tart ám örökké, amiben a férjed éppen úszkál. Majd valószínűleg ez a nő is a te sorsodra jut, ha talál egy még jobbat mellette. Az ilyenek nem változnak meg.

2021. máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom egyesek miért akarnak azzal vigasztalni, hogy tuti a nő is a te sorsodra jut. Ez mivel lenne jobb a kérdezőnek?

Nem kéne úgy nézni a nőre, mint aki bármit is elvett tőled.

Mert a párod magától ment.

És okkal. Ezért lehet utálni, de akármi is volt az oka , nyomós volt-legalábbis számára, hogy ezt meglépte.


Hogy ő egy ilyen típus, és soha nem fog megnyugodni (bár általában azok egy fix személy mellett maradnak és onnan kacsingatnak ki mindig) vagy esetleg valóban szerelmes lett, az idő dönti el.

És attól meg ez a második nő nála nem lesz élete szerelme, és lesz új, nem azt fogja jelenteni, hogy őt nem szerette meg. Hanem hogy ott is zátonyra futhatott valami, lehet épp miattad, mert sok volt a feszültség.

És inkább örülj ennek, hogy megszerette, mert ebből legalább tudod, hogy az exed nem egy érzéketlen tuskó.

Sajnos a házasság, a papír nem véd meg az érzéseinktől. Emberek vagyunk. Jöhet új szerelem, ennyi.

Lehet ő lesz a második felesége, lehet lesz új nő. Ki tudja.

Te sem tudod még, neked kit hoz a sors az utadba.


Túl akkor leszel rajta, ha elfogadod hogy az exed nem a te párod. Még akkor sem, ha egy idő után újra keres.

Tudj, merj egyedül lenni, nem rossz az.

Jönni fog új, ha kész leszel rá

2021. máj. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!