Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalók! Ti elmondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalók! Ti elmondjátok egyértelműen a szeretőtöknek, hogy a párotokat szeretitek?

Figyelt kérdés

Mikor együtt vagytok, közlitek velük, hogy azért nem váltok, mert őt szereted csak szex kell, vagy süketelsz arról, hogy nem tudsz válni, mert gyerek - pénz stb?

Szóval fel mered vállalni, hogy nincsenek érzéseid a szerető felé?


2021. máj. 6. 14:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Azért nincs velem, mert nem egyszerű és nem gyors egy ilyen válás két gyerekkel, közös házzal. Beszéltünk róla, hogy tudnánk megoldani, de én is félek még ettől, megmondom őszintén. Nekem is van egy gyerekem, ők jól kijönnek egymással, de én még nem találkoztam az övéivel.

Az ismerőseim általában nem egy szeretőt tartanak, hanem többet, és mikor ki ér rá, azzal mennek el szexelni, ott nincsenek érzések. Legalábbis nekem ezt mesélik. Ők válni sem akarnak, csak szórakozni. VAn olyan, aki nem is csalja meg a párját, csak hülyíti a nőket a neten. Képeket gyűjtöget és hasonlókról tudok. Nem akarok nekik tanácsot adni, nem is az én tisztem, csak elmeséltem neked, hogy ilyenek is vannak.

2021. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nekem altalaban ugyanazt mondják amit en amikor ismerkedem veluk.


Szoval kiderul hogy házas.

Ha azt mondom nekem van baratom de rossz a kapcsolat, hirtelen á nekik is rossz a felesegevel a kapcsolat.


Ha azt mondom szerelmes vagyok de kihasználnak es jo lenne masik pasi, akkor azt kapom ő is szereti a feleségét de jo lenne masik nő..


Es igy tovabb.

Jo az ha semmit nem ad ki magarol az ember, de osszevissza kamuznának akkor is.

Ha szereti ha nem nekik mindegy ha épp masik kell. Masik meg a szex miatt kell.

2021. máj. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
*az indoklassal meg dobáloznak összevissza. Csak felre akar menni. Ez faék egyszeru. Ennyirol szól csak.
2021. máj. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha szerelmes vagyok, eszembe nem jut mást keresni. Ha más keresek, nem vagyok szerelmes a házastársamba. Ennyire egyszerű.
2021. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
14/ És akik itt az írják le (más posztoknál is)hogy a párjukat szeretik?
2021. máj. 6. 17:07
 16/19 anonim ***** válasza:
87%
Én a szeretőmet szeretem, szoktam is neki mondani.
2021. máj. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
92%
A feleségem szeretem mint embert, a szeretőm a szerelmem.
2021. máj. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyanaz van mint az előzőnél, csak én nő vagyok.
2021. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznék a #17-hez. F
2021. máj. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!