Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, akik szeretőt tartoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik szeretőt tartotok és érzelmek is vannak köztetek! Hogyan viselkedtek otthon a feleségetekkel, amióta szeretőtök van?

Figyelt kérdés
Adott a házasságunk, de egy ideje érzem, hogy nincs minden rendben. Ugyanúgy éltek házas életet a feleségetekkel a szeretőtök mellett? Egy idő után elhagytátok a feleségeteket, gyerekeiteket a szerető iránti érzelmeitek miatt? Csak olyan írjon, akivel történt hasonló, kioktatást köszi nem kérek!

2021. ápr. 3. 10:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
A férfiaknak nincsenek erzelmeik
2021. ápr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
19%
Vannak csak nem szabad kimutatni mert az "nem férfias".
2021. ápr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sokat mondó észrevételeket, de értékelném ha valaki érdemben tudna válaszolni a feltett kérdésemre.
2021. ápr. 3. 10:28
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

nem hagynám el

nem élünk házaséletet, ezért van szeretőm


40+ F

2021. ápr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Azt megkérdezhetem miért nem hagynád el a feleséged? Gyerekek vagy esetleg anyagiak miatt?
2021. ápr. 3. 10:39
 6/18 anonim ***** válasza:
41%
szeretem, gyerek, család miatt
2021. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
Ugyanúgy. Nem szeretem kevésbé, csak mással is együtt vagyok.
2021. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

Itt főleg ilyen nagy macsóktól fogsz választ kapni, akik eljátsszák, hogy ők igenis szeretik az asszonyt :D Igaz átverik őket, de ez lényegtelen.


Mintha nem tudnák, hogy szex nélkül nem kapcsolat a fenenagy házasságuk.


Viszont, hogy válaszoljak is a kérdésedre, de külső szemmel:


Én akit ismerek igazi nagy színész kifelé. Persze rákérdeznél, óó ő aztán szereti a feleségét, ezt is látod, olyan feltűnően szereti :D

Csak mögötte épp csalta, és ilyenkor volt sokkal kedvesebb odahaza.


Gondolom bántja a lelkiismerete, nem tudom. De aki pl. volt szerető és nem a szerelmes fajta annak egyfajta komédia, mikor párhuzamosan látja, hogy fut hozzá a pasi és mindent kitálal otthonról (itt egyébként mindegy is, hogy mit, de szidja mint a bokrot a nejét) utána meg látod a közös szercsilávcsi fotókat. Csúnya, gonosz feleség, aki élni nem hagyja, de milyen boldogok a karácsonyfa előtt :D


Tartás az van :) Ő sosem fogja elhagyni a feleségét, de száz, hogy mégegyszer nem kezdte volna újra.


Sok ilyen műházasság van.

2021. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
A legtöbb simán bele mosolyog az asszony képébe, aztán lesmárolja a szerető pinája után. És vannak feleségek, akik ezt gusztusosnak találják.
2021. ápr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

9# Inkább az a szomorú, hogy nem csak a sorozatosan , csak úgy hobbiból csalók ilyenek.

Olyan is ezt játsza, aki másért van oda. Egy másik nőbe szerelmes évek óta, már rég elvált volna, ha nem lenne minden közös, de ahelyett, hogy legalább normálisan viselkedne, még simán játsza, hogy ő egy mintaférj

2021. ápr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!