Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy felejtsem el a szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el a szexuális vágyat?

Figyelt kérdés

Pontosan tudom, hogy ezen az oldalon mit fogok kapni, jó ideje olvasgatok, de ilyen kérdést még nem láttam, így bátorkodom feltenni, még akkor is, ha már előre látom, hogy mindenféle ürítőlyuk és filléres kurv.@ leszek.

Nem baj, hátha valaki mégis tud segíteni.

Szeretője lettem egy kétgyerekes apukának.

Nem akarom túlecsetelni, de embertelen kémia volt közöttünk.

Sajnos a vírus miatt is nehezen tudtuk megoldani a találkozókat és persze az otthoni szigor miatt is, így 9 hónap alatt összesen 8-szor voltunk együtt.

De ebből minden egyes alkalom olyan volt, amit eddig sosem éltem meg, pedig már negyven felett vagyok.

Szétmentünk, vége lett.

Nekem fél éve lett egy új kapcsolatom, ahol szintén erős vonzalom lett (nem csapom be, tudja, hogy csak szex), viszont hiába jó vele, egyszerűen nem ugyanaz.

Nem értem, hogy miért pont azért vagyok így oda szexuálisan, akivel sosem lehetek már együtt? Más is van így?

Ha nem ismerem, lehet, hogy a mostani partneremre azt mondanám, hogy egy nagyon jó szexuális kapcsolatban vagyunk, mert vonz, jó az ágyban, és jól kijövünk.

De így, hogy ilyen összehasonlítási alapom van, ráadásul úgy, hogy előtte lévő partnereim is mentek a kukába ilyen téren.

Még az is megfordult a fejemben, hogy majd róla fantáziálok szex közben, de még kutyapózban sem megy, mert egyszerűen nem ugyanaz.


És nem értem meg, hogy ő hogy élheti meg ezt jól. Mert ez a vonzalom kölcsönös volt. Nagyon kölcsönös. Mint a filmeken úgy téptük le egymásról a ruhát mindig.

Most nem érdekel a hegyi beszéd, meg a biztos ellaposodott volna, mert egyrészt így még nem is kezdődött vonzalom nálam, másrészt most most van és ezzel kéne kezdenem valamit. Néha már azon jár az agyam, hogy megírom neki, hogy nem hiszem el, hogy a neje pótolja ezt, mert egyszerűen nem hiszem el. Ilyen vonzalom nem lehet több ember felé.


Van más is ilyen helyzetben? Hogyan kezelitek?


2021. máj. 6. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Én is hasonló helyzetben vagyok, csak rosszabb hogy nekem senkim sincs azóta, mióta szakítottunk
2021. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Lehet nem is jársz rosszabbul. Ez a kapcsolat pont ezért ilyen hajótörött...
2021. máj. 6. 19:09
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Mintha magamat olvasnám, csak nálunk még most is tart. Szintén 2 gyerekes családapa a szeretőm. Az élet...
2021. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Legalább nálad tart...Én nem tudom hogy tudtam pont kifogni azt aki ilyen hatással van és pont elérhetetlen.

Közben meg egy részem tudja, hogy ő sincs teljesen túl, nem lehet. Persze ez lehet önámítás, de ilyen kölcsönös vonzalomnál...

Csak sajnos nem úgy váltunk el, hogy hagyj békén unlak, hanem hogy...hát szokásos. Nem lehet

2021. máj. 6. 19:29
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Tart, de szenvedek benne. Én is foglalt vagyok, de azért mentem félre, mert hát a szex már évek óta nem olyan. Ő adta meg nekem a szenvedélyt, azt a bizonyos loketet. Szenved ő, szenvedek én, meg még sokan ebben a történetben. Persze a viszonyunk titkos. Egyszerűen nem tudom otthagyni. Mindennap bekockaztatom az életemet 1-2 szenvedélyes szexért. Teljesen össze vagyok zavarodva. Nem mondom, hogy szeretem de az életem részévé vált, nagyon erősen kötődok hozzá...
2021. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5 Könnyen lesz érzelem, ez tény. Gondolj bele. Ilyen erős szexuális vonzódás mellett még egy kedves embert is ismersz meg benne, hát persze :(

Gondolom azért szex mellett van nálatok is ölelés, bújás stb...

Sajnos nálunk meg már ennyi sincs, de én pont úgy vagyok, hogy mikor benne voltam az emésztett fel, most meg ez.

De még jóban sem tudtunk maradni, mert mi ketten...áh. Szerintem ha egy liftben találkoznánk véletlen, két emelet között is lenne szex

2021. máj. 6. 19:45
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy mivel kötődsz hozzá érzelmileg, így túlmisztifikálod. Ő külön választotta a testiséget az érzelmektől, neked ez nem megy. Igen, nyilván van az a bizonyos kémia, mikor elöntik az agyad a hormonok, tapasztaltam. Csak ez önmagában kevés. Ahogy életem legnagyobb szerelme és egyben csalódása mondta, az élet nem ebből áll...
2021. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem misztifikálom túl, nem vagyok érzelgős típus, és hát megéltem már ezt azt :)

Hogy neki mi volt, nem tudom, de hogy kölcsönös volt ez a kémia az biztos.


És mondom persze több volt mint pusztán szex, de nem az érzelmek hiányoznak. Ha egy férfi is kimondhatja hát én is :D a kva jó szex. Na ez. Pedig jó a mostani partnerrel is, nagyon is, de valamiért hozzá köt valami Ezt nem tudom megmagyarázni

2021. máj. 6. 20:10
 9/15 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, hogy nem attól volt jó a szex, hogy ő mindent úgy tudott, mint eddig senki. Frászt, azért volt ilyen jó, mert egy kialakult kémiát....vezettünk le. Ha így érthető
2021. máj. 6. 20:11
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem hiszem el. Ennyi nő aki szerető csak nekem nem sikerül találni egyet sem?😔

Egy nem független 40es férfi

2021. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!