Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki szeretőt tart szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szeretőt tart szereti a párját?

Figyelt kérdés
Van egy családos férj aki testi/lelki szeretőt tart,napi szinten!!! megcsalja. Mégis azt mondja, hogy ő imádja a feleségét.
2021. máj. 8. 17:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
Felesleges pálcát törni mások felett. Senki nem tudja mi miért történik, meg semmi közünk hozzá. A szubjektív vélemény meg nem más, mint önmagunk megnyungtatása.
2021. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
5, tök jó hogy a parod egy rakott krumplihoz merheto szerinted. Kib.szott gáz.
2021. máj. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
34%
Én szeretem a férjem, mindennél jobban, de azt az izgalmat ami egy új férfi meghódításával jár, azt soha nem tudja már hozni. Néhány évente egyszer-egyszer belefér.
2021. máj. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez így van. Én azt nem értem, hogy miért gondolják itt az erkölcs csőszök, hogy minden fekete vagy fehér. Miből gondolják azt, hogy a választott társunk minden téren tökéletes, sőt, idővel az csak jobb lesz. Vagy miért gondolják azt, hogy mindig szakítani kell, és csak a tökéletessel lehetünk együtt?


Abszolút súlytalan a számomra azok válasza, akik még a nagy szerelemben hisznek, vagy pedig friss kapcsolatban vannak. 40 felett majd mindenki másképpen látja. Az meg hogy 60 évet le kell élni valakivel ugyanazokkal az ingerekkel, sőt, egyre gyengülő ingerekkel, az meg felér egy cölibátussal. Abban egyetértek, hogy rengeteg embernek nem való egy kapcsolat, az ösztönlényeknél a félremenés a kapcsolatuk halálával egyelő.

2021. máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

13-as

Mindennél jobban? Úgy látszik az izgalmat jobban szereted bárminél és bárkinél. Neked egy nyitott kapcsolat lenne a megfelelő.

2021. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem is bejönne egy nyitott kapcsolat, de a családomat semmiért, senkiért sem hagynám el! Lottó főnyeremény után sem, pedig akkor kiélném magam szexuálisan az biztos.
2021. máj. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!