Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért akarja mindenáron egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja mindenáron egy feleség bebizonyítani, hogy őt szereti az, aki szeretőt tartott mellette?

Figyelt kérdés

Szólok előre, sem szerető, sem megcsaló, sem feleség nem vagyok :)

Csak sok olyan poszt fut itt, ill. sok olyan hozzászólást olvasok, amiben hát sokszor nyomdafestéket nem tűrő módon gyalázzák a szeretőt, és mindenáron próbálják megmagyarázni, hogy aki megcsalja a párját, az attól még biztos a párját szereti, mert a család az első, meg a szent, meg egy szerető csak ürítésre van (?). Stb. Ilyenek.


Engem megcsalna a párom én biztos látnám a szemem előtt, hogy hogy készült hosszú ideig máshoz , és mikor engem csókolt búcsúzóul mást dugott utána.

Hát el nem tudnám hinni, hogy így lehet szeretni. Pláne, hogy ha még van otthon szex, nem tudom hogy érintene, ha tudnám, hogy másban is volt és valószínű nagyobb élvezettel.

Sosem tudnám megbocsájtani.


2021. máj. 6. 10:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem szereti sem a párját, sem a szeretőjét. Ilyen egyszerű, kár ezen állandóan vitatkozni itt.
2021. máj. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%

Mert feleség akar maradni bármiáron. Semmi önbecsülése sincs az ilyen típusú nőknek. Nem hiszek abban, hogy valóban szereti a csaló hímet. Az ilyeneknek csak a látszat a fontos. Normális, egyedül is életképes nő nem tud tisztelni, szeretni egy olyan kant, aki átvágja. Nekem kiábrándító volt, amikor a volt férjemről kiderültek a dolgai. Megvetem azóta is a tettei miatt, és sosem tudok benne megbízni már így sem, hogy már elváltam tőle.

Felháborító tudom a véleményem, merthát mindenki megérdemel még egy esélyt, stb. közhelyek, de én ezzel nem tudok, és nem is akarok egyetérteni. Inkább egyedül élek, mint egy olyan házasságban, ahol a férjecske dugdossa máshova is. Gusztustalan.

2021. máj. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Ebben tényleg van valami, hogy valaki tényleg annyira feleség akár maradni... A barátnőmet 100 megcsalta a férje és nem akart válni, mindig a beszéljük meg 🤣Aztán ő volt kiakadva amikor a férje mondta, hiyg elkoltozik mert mást szeret... A nőt hibáztatja mai napig k.rvazza, én abszolút nem értem meg miért viselkedik így 😳.
2021. máj. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
32%
Miért ne szerethetné? Azt nem szerethetjük, aki bántott minket? A szeretet nem egy tudatos dolog, hogy mától én akkor téged nem szeretlek, mert úgy döntöttem.
2021. máj. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
32%
Azért, mert egy méltóság nélküli utolsó kapcarongy, aki nem tiszteli saját magát.
2021. máj. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%

Kapcsolatfüggőség...? Sok ember jobban retteg az ideiglenes egyedülléttől vagy magánytól, mint a képzeltbeli Pokoltól.


Ráadásul, ha adott esetben alacsonyabb jövedelmű munkája van, akkor már a saját érdeke is (és ez nem gonoszság vagy ilyesmi) maradni, mert a válás/szakítás számára a nélkülözést jelentené. Ami elég szomorú, mert az emberek ennél többet érdemelnének.


Továbbá sok embernél megvan a "jobb másodiknak lenni egy szép/sikeres/menő embernél, mint együtt élni egy átlagossal" mentalitás, amit én már mindkét nem képviselőitől hallottam, meglepően sokan vallják ezt, főleg azok akik ilyen kapcsolatban élnek, de sosem lépnek.

2021. máj. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%

#4

Mazochista lelkületű az ilyen nő, ha nem ábrándul ki egy ilyen lényből. Egyébként meg azt szereti, hogy nincs egyedül. Lehet megsértődni.

2021. máj. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%

Azért bizonygatja, hátha önmaga is elhiszi - ha ugyanis beismeri, hogy nem szereti már úgy a férje, vagy neki kell mindent felborítania és válni (amit éppúgy nem akar, mint a megcsaló férj), vagy vállalnia kell azt a megalázó helyzetet, hogy annak ellenére marad a férjével, hogy az már nem szereti. Ha azt mondja, hogy "csak egy kis botlás volt" (akkor is, ha hónapokig tartó viszonyról van szó), akkor kevésbé sérül és maradhat ő is a biztos kapcsolatban.


Nyilván nem húzható rá ez így minden esetre, de általában minél hevesebben bizonygatja valaki, amiket írtál, annál inkább önámítás. Akik együtt maradnak egy megcsalás után és ténylegesen dolgoznak azon, hogy megoldják és feldolgozzák ezt a kapcsolati problémát, többnyire csendben, egymásra fókuszálva a teszik, nem a szeretőt gyalázására meg a bizonygatásra megy el az energiájuk.

2021. máj. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Érdekes..Én azt látom, hogy itt töményen kvzzák a szeretőt, de sokszor úgy adnak második esélyt, hogy nem megbeszélik, ha már újrakezdés és javítás, hanem szigorúbb szabályokat hoznak. Pl. még kevésbé járhat le a párja, vagy mindenről el kell számolnia. Ez nem megalázó?
2021. máj. 6. 10:52
 10/24 anonim ***** válasza:
28%

Miért a férfiakra van kiélezve a kérdés, amikor a nők ugyanúgy hűtlenkednek?


Ha csak itt az oldalon rákeresünk a megcsalásra, félrelépésre, hűtlenségre, akkor a kérdések 70-80%-a az, hogy nők írják ki, hogy vagy félreléptek, vagy játszogatnak a gondolattal.

2021. máj. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!