Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akinek hosszú távon volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek hosszú távon volt szeretője, hogy tud otthon is boldog lenni?

Figyelt kérdés

Most függetlenül attól, hogy lettek-e érzései a másik felé.

Mondjuk nem lettek, de hosszú hónapokon át szervezkedett, titkolózott, csalta a párját.

Ezek után hogy tud bárki rendes férjjé/feleséggé visszaváltozni?


Ha egy bizonyos határt átléptél, és huzamosabb ideig más adott pluszt az életedben, ez hogy működik?


Örülnék, ha olyan ember írna, aki konkrétan ilyenben volt.

Ebben van valamilyen mentális zavar (nem bántás) , vagy teljesen természetes, hogy máshoz járok, mással osztok meg titkokat, mással fekszem le, de utána minden úgy megy tovább otthon, mintha mi sem történt volna?


Úgy érzed, hogy a párodat őszintén szereted így?

Mi visz rá arra, hogy együtt maradj vele?


2021. máj. 8. 21:43
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%

Akit csalnak, és ezt tudja is, mi viszi rá, hogy elnézést ezt és tovább tűrje? Mi viszi rá a szeretőt, hogy tudatosan csak második legyen? Miért hiszi mindkettő évekig, hogy a férfinek ő az igaz szerelem, a másik nem fontos?

A férfit a legkönnyebb megérteni. Nem egy punci van, hanem kettő. Ezzel az erővel kesereghetsz azon, hogy akinek egy cipője van, miért vesz mégegyet? Mennyire boldog, akinek két kocsija van, ha egyszerre mindkettőt úgyse tudja vezetni?

2021. máj. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tudok ,,otthon” is boldog lenni? Sehogy. A párommal távkapcsolatban vagyunk. Ergo, mintha nem is lennénk együtt.

Összeköltözés lehetséges lenne, de egyikőnk sem elkötelezett a másik iránt (én sokáig az voltam). Neki jó ez ami most van, engem sem különösebben érdekel ez a langyos fos.

Szerelmes már nem vagyok belé (ő sosem volt az belém). De a szeretőmbe sem.

Mi visz rá arra, hogy vele (párommal) maradjak?

Biztos pont és elég sokáig küzdöttem érte.

Az viszont tuti fix, hogy semmi nem lenne olyan, mint volt, ha elhagynám a szeretőmet (vagy ő engem). Még azt is meg merem kockáztatni, hogy elhagynám a páromat. Pl. azért, mert alapjaiban szennyeztem be a kapcsolatunkat és szembeköptem saját magamat is. De azért is, mert nem igazán működünk együtt és egyre jobban kezdek kiábrándulni belőle.

2021. máj. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek után hogy tud bárki rendes férjjé/feleséggé visszaváltozni?"

Vannak emberek, akiknek minden ráfér a pofájára kérdező.

2021. máj. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

10 év alatt 4 szeretőt tartott, a leghosszabb 2,5 évig bírta.

Házassága szar, külön szobában alszanak, de minden buliban úgy adják elő, ők a tökéletesek.

Utolsó nővel bebukott, otthon most rövid póráz van, de így 3 hónap után már keresi a kiskaput.

Férjem barátja, hiába mondjuk neki, váljon, mert így nem lehet élni, mindig az a válasza, nincs garancia arra, hogy jobb lesz.

Otthon inkább kussol és láthatatlan, hogy túlélje a saját életét.

Minden játékhoz ketten kellenek.

2021. máj. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm. És ha nem mondod meg neki, hogy tudtál a megcsalásról?

Csak figyeled és úgy látod, hogy közeledik?

2021. máj. 9. 11:13
 16/42 A kérdező kommentje:
14 Férjed barátja akkor ezek szerint a több éves kapcsolatába sem vitt érzéseket?
2021. máj. 9. 11:14
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Aki megcsalt az már keres valamit, ami belőled hiányzik. Lehet itt szepitgetni... Barátnőm is bemeselte magának, hogy a férje nem szerette azt a nőt és a családot választotta, aha aztán jött a következő nő és amiatt elvaltak. Meg kéne tanulni már, higy aki már félre járkál, és hónapok akár évekig, az már csak a biztonság és látszat miatt marad házas. Vagy túl sokat veszítene. De lesz majd az a no aki miatt borít mindent, te meg ott maradsz 1 vagy több gyerekkel 40 esen és sírsz, hogy nem kellesz senkinek.
2021. máj. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

1 vagy több gyerekkel 40 esen és sírsz, hogy nem kellesz senkinek"


Szóval azért kell elválni, mert nehogy másnak majd negyven felett ne kelljek?

Nem értem a logikádat

2021. máj. 9. 12:05
 19/42 anonim ***** válasza:

#14.vagyok

Két szerető után is összetört lelkileg.

Az ő túlélési stratégiája, h ilyenkor iszik, nem keveset.

Nem igaz, hogy a felesége nem vette le, a férje miért issza le magát minden este.

Egyszerűbb azt gondolni, majd elfelejti a másikat. Nem fogja!

Lehet, h nem személyhez köti az érzelmet, de az biztos hogy keresi a boldogságot, törődést folyamatosan.

2021. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Szóval kileng a szerelemért, de lépni nem mer. Szomorú.
2021. máj. 9. 21:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!