Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretnél beszélni a férjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnél beszélni a férjed volt szeretőjével?

Figyelt kérdés

Nézzünk egy klasszikus helyzetet. A férjed hónapokig/évekig félrelépett valakivel. Lebukott. Természetesen ilyenkor a férj állítja, hogy csak sz.x volt, nem jelentett semmit, csak téged szeret. Próbálja menteni a helyzetet, hogy legalább az egyik nő megmaradjon. Beszélsz a szeretővel is. Ő nagyobb eséllyel az igazat mondja, vagy kicsit el is túlozza, állítja a férjed nem szeret téged. Őt szereti, de neki már nem kell. Te persze a férjednek hiszel, adsz neki még egy esélyt, vagy visszafogadod, miután a szerető kidobta. Éltek tovább együtt, telnek-múlnak az évek, közös gyereketek(ha volt), már felnőtt. Ha volt veled ilyen, később szeretnél beszélni a szeretővel, amikor már nincs tétje? Akár azért, hogy a fejéhez vágd, mennyire nem jelentett a férjednek semmit, azóta is boldogan éltek? Vagy épp ellenkezőleg, rájöttél, hogy igaza volt, hiba volt visszafogadod?

Ha beszélnél, miért? Ha nem, miért nem?



2021. máj. 12. 19:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%
szerintem annál lealacsonyítóbb dolgot nem tehet magával egy feleség, minthogy a szeretőt cseszteti. A legalja
2021. máj. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Dehogyis beszélnék vele. Nincs mondanivalónk egymásnak, nekem a férjemmel lenne elszámolnivalóm. Legyen kedves átvenni a levelet a bíróságtól és jelenjen meg a bontón. Nem tudom elképzelni, hogy én valaha egy ilyen után nemhogy megbízni, de hozzáérni képes lennék-e a kedves férjemhez. A szerető meg viheti, ha már megnyerte.
2021. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
87%
Nem, mert ez részemről a szánalmast is alulról súrolja, ritka nagy lábtörlőnek kell ehhez lenni. Mondjuk eleve tárgytalan, mert vissza se fogadnám a férjet, éljenek ezek ketten boldogan, összeillenek. Ennél többre becsülöm magam, szóval egyikre se lennék kíváncsi. Sok mindennek lehet engem hívni, de kapcarongynak pont nem.
2021. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2021. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
66%

Rendben, tegyük fel, hogy...

Adott esetben kilométer vastagon xarnám le, hogy mivel áltatja magát a szerető. Azt egyelőre még mindig nem ő dönti el, hogy ki mit érez.

Amennyiben ez érdekelne ennyi év után, azt egy nagy üveg vörösbor mellett a férjemmel beszélem meg.

2021. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
92%

He?

Igazából ha minden ok a férjemmel (már) akkor minek mennék a szerető orra alá dörgölni? A párom nem egy játékbaba, hogy ki nyerte meg. Nem azért maradt velem, mert én "nyertem".

Ebben a sztoriban mind vesztesek vagyunk valamilyen mértékben, most ennyi erővel akkor árvíz idején ott pattoghatnák a szomszédomnak, hogy az én házam legalább nem dőlt össze az áradáskor... júj de jó nekem?! Ez szánalmas! :D

2021. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

"Nézzünk egy klasszikus helyzetet. A férjed hónapokig/évekig félrelépett valakivel. Lebukott. Természetesen ilyenkor a férj állítja, hogy csak sz.x volt, nem jelentett semmit, csak téged szeret."


Erre azt mondanám neki, hogy eddig én is nagyon szeretem őt, de az elmúlt másfél évben van egy szeretőm, jó vele nagyon a szex, így részemből teljesen rendben van, hogy annak, ami köztünk volt, mostantól vége.


Megpróbálnám jó színészi alakítással hitelesen előadni ezt, mert kíváncsi lennék, hogy erre hogyan reagál.


Később elmondanám, hogy ez nem igaz, csak én is szerettem volna neki meglepetést okozni.


Aztán pár nappal később, ha mindenki lenyugodott egy kicsit, akkor leülnék vele normális hangnemben megbeszélni a válásunk, különköltözésünk részleteit.

2021. máj. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
88%

Bocs, a lényeget ( a kérdés szempontjából a lényeget ) kihagytam a végén:


Nem, nem akarnék a szeretővel találkozni. Egyrészt nem változtatna semmit a döntésemen, amit ő el tudna mondani, másrészt nem vele "szerződtem" hűségre, őszinteségre, hanem a férjemmel.

2021. máj. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
54%

#6:

Tipikus szerető. Az adja meg neki a pluszt, hogy versenghet egy másik nővel, és azt hiszi, hogy nyert, ha elszereti a férjét.

2021. máj. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
72%
Max. a volt férjem szeretőjéről lehet szó.
2021. máj. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!