Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretnél beszélni a férjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnél beszélni a férjed volt szeretőjével?

Figyelt kérdés

Nézzünk egy klasszikus helyzetet. A férjed hónapokig/évekig félrelépett valakivel. Lebukott. Természetesen ilyenkor a férj állítja, hogy csak sz.x volt, nem jelentett semmit, csak téged szeret. Próbálja menteni a helyzetet, hogy legalább az egyik nő megmaradjon. Beszélsz a szeretővel is. Ő nagyobb eséllyel az igazat mondja, vagy kicsit el is túlozza, állítja a férjed nem szeret téged. Őt szereti, de neki már nem kell. Te persze a férjednek hiszel, adsz neki még egy esélyt, vagy visszafogadod, miután a szerető kidobta. Éltek tovább együtt, telnek-múlnak az évek, közös gyereketek(ha volt), már felnőtt. Ha volt veled ilyen, később szeretnél beszélni a szeretővel, amikor már nincs tétje? Akár azért, hogy a fejéhez vágd, mennyire nem jelentett a férjednek semmit, azóta is boldogan éltek? Vagy épp ellenkezőleg, rájöttél, hogy igaza volt, hiba volt visszafogadod?

Ha beszélnél, miért? Ha nem, miért nem?



2021. máj. 12. 19:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
77%

Érdekes kérdés, szinte ugyanebbe a helyzetben voltam. Én voltam a szerető. Hosszú-hosszú évekig. Ne egy-két évre gondolj. A pontos évet nem írom le, de majdnem közelített a tízhez. Az ember otthon lebukott. A feleség írt nekem, én őszintén válaszoltam a kérdéseire. Az ember próbálta kicsinyíteni ami köztünk volt, hogy csak megbotlott...Jahh persze, aztán úgy maradt évekig...

Mondhat itt bárki bármit, hogy csak üríteni kellettem, meg az újdonság, a fiatal pipi kellett, stb...azt tudni kell, hogy nem voltam fiatalabb, mind 50-es korosztály vagyunk, ennyi év után újdonság sem voltam már, mégis ha nem bukik le, még most is tartana a kapcsolatunk. Hatalmas szerelem volt, heti több napot együtt voltunk, meg egy hétvégi napot. Barátai, kollégái tudtak rólam. Csak gyáva volt, baromi gyáva. Mikor lebukott sem merte azt mondani, hogy igen, mást szeretek. Ehelyett az asszonynak bizonygatta, hogy őt szereti mindennél jobban. Ehhez mondjuk hozzátartozik, hogy az asszony azzal fenyegetőzött, hogy véget vet az életének. Aztán írt nekem is, és mondta, hogy a férje őt szereti, mivel őt választotta...bizonygatta nekem, mennyire szereti őt a férje. Erre csak annyit mondtam, erről nem engem kell meggyőzzön, hanem saját magát. Aztán volt még az embernek egy-két húzása, amivel felzaklatott, érdeklődött felőlem, jelzett bizonyos dolgokkal. Itt már én sokalltam be, hogy ha nem volt bátorsága mellettem dönteni, miért nem száll ki végleg az életemből...akkor kipakoltam az asszonynak. Akkor én lettem a rossz, és az asszony újfent bizonygatta, hogy mennyire szereti őt a férje. Rájöttem megérdemlik egymást, szánalmasak mindketten 😁 az ember egy gyáva sz@r alak, az asszony egy szánalmas, önbecsülés nélküli h.ly.e. Megérdemlik egymást. Azóta képeket posztolnak anagy boldogságukról, bizonygatva a nagy szerelmet.

Én meg csak annyit gondolok, aki szeret nem csal meg, nem hazudik, nem ver át. Egyszer sem, nemhogy hosszú évekig, tudatosan csinálva mindent. De legyenek boldogok...már ha tudnak.

2021. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
75%

21 Na ez, ez durva. Hát de te hogy nem jöttél rá ennyi év alatt, hogy egy patkány?

Nem tudom tényleg szeretett-e ha így hátbaszúrt a végén is.


Mert ez a színészkedés, ez röhej, de kb. mindegyik ezt csinálja. De hogy még titokban elnézést se kérjen. Fúj

Meg hát ennyi éven át miért nem vált? Most a felesége szuicid hajlamát ki nem szrj le?

2021. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
76%

Nálam is hasonlóan alakult,bár csak két év van mögöttünk és nem 10.

Én pár napja búcsút mondtam ennek a kapcsolatnak köztünk.

2021. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
58%

22...Mindig azt mondta, hogy ki kell várni a megfelelő pillanatot. Na persze kérdés, mi a megfelő...

Közben a gyerekek felnőttek, az idő telt. Én azt gondolom, ez neki egy nagyon kényelmes helyzet volt. Otthon keveset volt, vagy dolgozott, sokat, kötetlen munkaidőben, vagy nálam volt. Kényelmes volt, otthon nem kellett egy cirkuszt felvállalnia, eljátszhatta a család, a külvilág felé a tökéletes férjet és apát, miközben mi tényleg nagyon jól megértettük egymást. Szinte mint egy igazi pár. Csak épp nem laktunk együtt. De mindenben mellettem állt, közös volt az érdeklődési körünk, olyanok voltunk mint borsó meg a héja. Tökéletes volt az összhang. És így teltek és teltek az évek...

2021. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
De ha tényleg így szeretett és így érezted, akkor most ezt hogy tudja veled megcsinálni?
2021. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
60%
Gyáva volt mellettem dönteni, plusz sokkolta, hogy az asszony hogy reagált, megijedt, hogy csinál magával valamit. Így gyorsan megígérte neki, hogy velem azonnal megszakít minden kapcsolatot.
2021. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
#21! Nekem is hasonló volt, csak nálunk máshogy durva.
2021. máj. 15. 21:32
 28/32 anonim ***** válasza:
71%

# 21 sajnálom ami veled történt

Azok a feleségek, akik nem akarják tudomásul venni a férjeik évekig tartó félrelépéseit, megaláztatásait, pont ugyanolyan szánalmasak, mint a gerinctelen megcsalók.

2021. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
54%
21es: te ugyanolyan pozícióban vagy, mint a feleség, sőt egy csomó évet elpazaroltál egy pasasra, közben lemondtál gondolom fontos dolgokról (gyerek, közös ünneplések stb), mert azt hitted, hogy a végén melletted köt ki. Lehet itt az asszonykát alázni, de te ugyanúgy bedőltél a hapsinak, aki a végén még nem is tartotta be, amit ígért.
2021. máj. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
57%

29...nem maradtam le semmiről, mint írtam, mindannyian 50 körüliek vagyunk. Voltam már férjnél, gyerekek vannak nekem is, nekik is, már mind nagyok. Ünnepeket mi is tartottunk, mindent amit mások is szoktak, ajándékkal, mindennel ami vele jár, szülinap, valentin, nőnap,karácsony. Egyedül a szenteste amit nem együtt töltöttünk.

Nem alázom az asszonyt, tényeket írtam, ennyi.

2021. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!