Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretnél beszélni a férjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnél beszélni a férjed volt szeretőjével?

Figyelt kérdés

Nézzünk egy klasszikus helyzetet. A férjed hónapokig/évekig félrelépett valakivel. Lebukott. Természetesen ilyenkor a férj állítja, hogy csak sz.x volt, nem jelentett semmit, csak téged szeret. Próbálja menteni a helyzetet, hogy legalább az egyik nő megmaradjon. Beszélsz a szeretővel is. Ő nagyobb eséllyel az igazat mondja, vagy kicsit el is túlozza, állítja a férjed nem szeret téged. Őt szereti, de neki már nem kell. Te persze a férjednek hiszel, adsz neki még egy esélyt, vagy visszafogadod, miután a szerető kidobta. Éltek tovább együtt, telnek-múlnak az évek, közös gyereketek(ha volt), már felnőtt. Ha volt veled ilyen, később szeretnél beszélni a szeretővel, amikor már nincs tétje? Akár azért, hogy a fejéhez vágd, mennyire nem jelentett a férjednek semmit, azóta is boldogan éltek? Vagy épp ellenkezőleg, rájöttél, hogy igaza volt, hiba volt visszafogadod?

Ha beszélnél, miért? Ha nem, miért nem?



2021. máj. 12. 19:03
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
60%

9 Sok szeretőt ismerhetsz :)ű


Kérdező, én most szeretői oldalról válaszolnék.


Ex kapcsolatomnál elmondom mi lenne, ha felkeresne a neje.

Én nem árultam be, így nem is tenném soha. Megmenteném a seggét

Pedig lehet meg se érdemelné.

De én így léptem bele, tudtam mit vállaltam, szóval utólag sem teregetnék.

És tudom, hogy ha kettesben beszélnék az ex-szel, miről beszélnénk, és hogy ez nem , nagyon nem csak szexről szólt, de azt is tudom, hogy a feleségének, adott esetben a csillagokat is lehazudná.


Szóval ha felkeresne a neje én pont azt mondanám neki, ami hallani szeretne: hogy a férjének én egy jelentéktelen epizód voltam, egy nulla, akit ő dobott, mert annyira kiszórakozta magát.


Szóval egy szeretővel való beszélgetés után, nem lennél előrébb. Legalábbis nálam nem.

2021. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
#11! Én nem vagyok feleség. A kérdés nem azért született.
2021. máj. 12. 21:34
 13/32 anonim ***** válasza:
73%
Mindegy, lényegen nem változtat. Én találkoznék a nejével, és kikérdezne, rövid úton zárnám le a témát
2021. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
61%
Nem
2021. máj. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
76%
Nem, mert akkor lehet hogy a férjem is beszélgetne szeretne az én szeretőmmel.
2021. máj. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
56%

1. Sose fogadnám vissza azt aki megcsalt.

2. Olyan szintre nem süllyedek le, hogy egy szeretővel aki önmagát ennyire nem becsüli meg ( hogy egy házas ember ürítőedénye legyen), szóba álljak. Semmi mondanivalóm nincs neki. Szánalmas.

2021. máj. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
68%

"hogy egy házas ember ürítőedénye legyen"

Csak nem bírtad ki 😂

2021. máj. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerető voltam, a feleség amikor rájött az egyéves félrelépésre, hívogatott.

Sokszor, sok felületen el akart érni.

Védtem magam és a pasim, így soha nem válaszoltam.Én a pasival léptem szövetségre, amikor elkezdtük. Annak idején a feleség szintén ezzel a férfival állapodott meg vmiben. Kvázi a pasi az, aki erről, ha akar mesél, ha akar tagad.

Soha nem aláznám meg magam azzal- főleg évekkel később-hogy egy idegentől megkérdezzem mi volt x éve. Lehet h nem is emlékszik semmire.

2021. máj. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
86%
Én épp válok a férjemől, aki nagyon vissza akar jönni, mert rájött állítólag, hogy a család a fontos és ott még kevesebb szex van. Gondolkodtam rajta, hogy felhívom a szeretőjét, mert marha kíváncsi lennék végre az igazságra. De tényleg megalázó, végül is semmin nem változtatna, hogy egy év volt vagy kettő, meg az is lehet ő is hazudna. Szóval hülyén de büszkén fogok meghalni..:)
2021. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

19 Szeretőként mondom, hogy jól teszed ha nem veszed vissza. Nem jött neki össze most kúszna vissza. Nem tudnál meg újat a szeretőtől. Nem vált be, ennyi. Exed még ahhoz is gyáva, hogy felvállalja, hogy eztán egyedül én.


pfff

2021. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!