Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hány éve voltál házas, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éve voltál házas, mikor beleszerettél másba?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül gondolok megcsalásra,csak ez volt a legközelebbi kategória ehhez a kérdéshez.


Ha beleszerettél másba, mit tettél?

Maradtál házas? Ha igen, miért?

Hogy érintett a harmadik fél?

Jó volt a házasságod és nem számítottál ilyen érzésre, vagy már rég nem működött?


Mi lett a történet vége?



2021. máj. 13. 00:32
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
7. De itt a mas volt olyan hordereju az eletemben, hogy az oltar elott is beleszerettem volna. Es ha o nem jon, nem ereztem faradtnak a kapcsolatot.
2021. máj. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A részemről nem volt jó, de ezt a párom is tudta.

Eleinte tiltakoztam az érzés ellen, de utána már nem tudtam. Nagyon szerelmes lettem. Benne láttam a jövőt.

Nem tudom hogy vége van e történetünknek. Jelenleg most is küzdök magammal,szenvedek.

Vannak dolgok amiket nem szeretnék leírni, de nyilván kicsit bonyolultabb ez, mint ahogy leírtam.

2021. máj. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
6 éve voltunk akkor házasok. #2
2021. máj. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
25 év után szerettem bele másba, öt hónapig a szeretőm volt, aztán elváltak útjaink. A házasságom inkább már csak papíron létezik. Összetartó "erő" szokás szerint a gyerkőcök és egy szatyor hitel 🤷‍♂️
2021. máj. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha beleszerettél másba, mit tettél? 18 év után szerettem bele másba, villámcsapásként ért az egész, pár hónap viszony után már tudtam, hogy vele akarok lenni, és beadtam a válókeresetet



Jó volt a házasságod és nem számítottál ilyen érzésre, vagy már rég nem működött? Évek óta vegetáltunk egymás mellett a feleségemmel, ő is tudta, szokásos gyerek/hitel/ház történet... ennek ellenére nem gondoltam, hogy leszek még valaha szerelmes, és mégis megtörtént, soha senkit nem szerettem még annyira, mint a szeretőmet



Mi lett a történet vége? Viszonylag békésen elváltunk, az exfeleségem is tudta, hogy már csak lakótársak voltunk, a gyerkőc is jól fogadta (14 éves), anyagilag és mindenben támogatom őket, a szeretővel pedig összeköltöztünk, és azóta is nagyon boldogok vagyunk, ennek már 3 éve

2021. máj. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

27 éve voltam házas amikor beleszerettem másba.

Nem voltunk boldogtalanok, voltak hullámvölgyek, mint minden hosszú kapcsolatban, de azelőtt sosem fordult meg a fejemben, hogy elváljak.

Aztán megtörtént amire nem számítottam, egymásba szerettünk egy lánnyal. Akkor úgy éreztem, annyira beleszerettem, mint még soha senkibe.

De végül több okból (nagy korkülönbség, és még néhány egyéb) nem léptem, és vége lett. De a mai napig nem sikerült elfelejtenem.

2021. máj. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Négy évnél tartottunk mikor megtetszett valaki, de vele semmi komolyat nem terveztem volna. De jól esett kicsit játszadozni, flörtölgetni oda-vissza.

16 évnél lettem őrületesen szerelmes. Ekkor már elég régóta mélyponton volt a kapcsolatunk, ami mélypont el is húzódott igen hosszan.

Legutóbbi pedig, amit még mindig nem tudok eldönteni, hogy érzelmi is, vagy csak szexuális vonzalom volt, az 19 évnél volt. A kapcsolatunk még ekkor sem volt teljesen rendben. Legalábbis részemről még bennem voltak az elmúlt évek sérelmei.

A házasságom megmaradt, amit egyáltalán nem bánok.

Nem tudom, talán kicsit a vérem is hajt a flörtölések, kalandok felé, meg minden bizonnyal amit hiányolok férjemből, az másban könnyen megfog.

2021. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#2 "Nem tudom hogy vége van e történetünknek" Ezt hogy érted? Nem tudsz róla?


#7 16 évnél miért nem váltál? Hiszen szerelmes lettél, és már rég rossz volt a kapcsolatod?


Köszönöm egyébként, sokkal érdekesebb válaszokat kaptam, mint gondoltam volna.

2021. máj. 13. 11:10
 9/10 anonim ***** válasza:
10 év, majd 15 év, 17 év és 25 évvel a házasságkötés után.
2021. máj. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#2

Úgy értem hogy nem tudom hogy mikor lesz vége, mikor lesz hogy elmúlik ami kettőnk között van.

2021. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!