Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden jó nőnek udvarol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden jó nőnek udvarol közösségi médiákon. Miért?

Figyelt kérdés

Pár napja jöttem össze egy nagyon kedves férfival interneten keresztül. Ő írt rám, hetekig leveleztünk, találkoztunk, szerelmesnek érzem magam. Mindig bókol, visszaadta az önbizalmam és idáig fel voltam dobva.

Feltűnt már korábban is, hogy sok lány likolgatja a képeit. Ma csak kíváncsiságból rálapoztam random, csinosabb lányok képeire. Azt hittem kiesik a telefon a kezemből. Szinte minden második lány képeire (több mint ezer női ismerőse van) ugyanazokat a bókokat nyomta be mint nekem és a mai napig űzi ezt. Paff, azt hiszem ennyi. Egyértelmű, hogy több száz vasat is tart tűzben. Azon is ki vagyok akadva, hogy mikor tudott ő megnézni egyáltalán ennyi képet. Ha lejjebb tekerek a lányok képeinél, látom, hogy némelyiknek évek óta teszi így a szépet. Már-már betegesnek tartom, ez tényleg nagyon durva mennyiség.

Elviselem, hogy naív voltam és ez az ember csak játszik velem de azért kíváncsi lennék, hogy miért csinálnak ilyen a férfiak?

Ez tényleg jól esik valakinek, hogy a másik bizalmába férkőzzön de több száz mást hülyítsen? Nem egyszerűe, flörtölget velük, látszik, hogy sokukkal megy ez a bizalmaskodás.



2021. máj. 13. 00:54
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Királylány, hány éves vagy, ha még nem hallottál arról, hogy egyes férfiak mindenkit, de mindenkit megpróbálnak megdugni?
2021. máj. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De azért gondolom nem minden férfi ilyen "ösztön f*sz"
2021. máj. 13. 01:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden ilyen, de van azért jó pár fa..

Pont kifogtal egyet.

2021. máj. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bizony úgy tűnik.
2021. máj. 13. 03:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó tanács, mikor 1 férfi folyton azt mondja, amit hallani akarsz, az hidd el gyanús..... 38/f
2021. máj. 13. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
mától új életet kezdhetsz legalább. Nélküle
2021. máj. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem korrekt tőle, de azért nem érted, mert sosem voltál egy férfi bőrében.


Amikor a fiatal srácnak megtetszik a lány a suliból és őt akarja, akkor nincs más számára. Aki életképesebb (vagy kitanítja a bátyja vagy az apja) az rájön, hogy ha egy lottószelvénnyel játszol, akkor kevesebb az esélyed, mintha többel.


Van, akinek bejön, de az a lány, akire nyomul 30 férfi, az egyet fog választani és a maradék 29 hoppon marad. És a nő az alapján fog választani, aki neki a legjobban tetszik, nem az alapján, amelyik férfi a legjobban szerelmes a lányba és csakis belé, senki másba.


Utána a legtöbb férfi keres egy következő esélyest és így tovább.


Később, aki már kiégett a társkeresés sikertelen szélmalomharcában, az hajlamos megölni a saját érzelmeit és érzelemmentes robotként egyszerre rengeteg nőt fűzni, hátha valaki összejön. És mivel annyi nőt még a legprofibbak sem tudnak menedzselni, össze is omlik neki minden. De a nagy számok törvénye miatt mindig akad valaki.


Ehhez a külső, a státusz és a személyiség is hozzátartozik, mert nem mindegy, hogy valakinek 80 matche van Tinderen, 30, 5 vagy kéthetente 1.


Ugyanis minél sikertelenebb vagy, annál nagyobb lelki erő kell ahhoz, hogy eltűrj 90% visszautasítást 10% sikerért, de 99% visszautasítást 1% sikerért még nehezebb eltűrni, akkor is, ha olyanok szeretik osztani az észt, akik legfeljebb 3 lányból egyet felszednek és akkora az egójuk, hogy ezt mind a csodálatos személyiségüknek tulajdonítják, még véletlenül sem a külsejüknek.


Aki meg tényleg igazán őszinte, monogám és hűséges lenne, azt nem veszik észre a nők.

2021. máj. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es köszönöm, hogy ilyen hosszan kifejtetted. Hát kezdek több oldalról is megvilágosodni.
2021. máj. 13. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!