Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, ti figyelitek annak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti figyelitek annak a nőnek a Facebook-oldalát, akivel a párotok megcsalt?

Figyelt kérdés

Olyan helyzetet értek ezalatt, hogy megtudtátok, hogy megcsalt (szex), vagy érzelmi (beleszeretett másba), de megbocsátottatok neki és ő veletek maradt.


Figyelitek mi van a másik nővel, lesitek olykor a közösségi oldalát?



2019. jún. 29. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok, voltam ilyen helyzetben, de igen, tuti, hogy nézném a FB-ját a nőnek. Amig friss az élmény, addig többször is ránéznék, majd idővel többé nem.

Azért tudom, mert ha valaki tette nekem a szépet, de utána mással jött össze, akkor annak a csajnak is rá-rá néztem a FB-jára, miközben feldolgoztam a helyzetet. De amúgy nem betegesen. Mondjuk pár hétig heti egyszer ránéznék.

2019. jún. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

én a pasiét figyeltem akivel megcsaltam a férjem:)

38N

2019. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem bocsátottam meg. És nem követek olyan embereket, akiket nem szeretek nézni. Miért bántanám saját magam ilyen rossz döntésekkel? Többet érdemlek a párkapcsolatban és a szabadidőmben is. Nem pocsékolok időt, energiát arra nem érdemes emberekre és kapcsolatokra.
2019. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Aki egyszer megcsalt.... Na emiatt nem szabad újra kezdeni, mert nem létezik tiszta lap, innentől lassú halál a kapcsolatnak, ha tetszik, ha nem.. Vége ugyanaz, csak idő kérdése..
2019. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jó kérdés... Évekkel ezelőtt a tudtom nélkül szerető voltam, pár hétig...

Nem tudtam, hogy a párom éppen miattam szakított az akkori barátjával.

Mindenesetre, amikor megtudtam ráakartam nézni az ex-re fb-n, kiváncsiságból. Nagy meglepetésemre levoltam tiltva.


Lehet nézegetett, aztán így szokott le, de lehet annyira fájt neki, hogy inkább tiltott, úgy, hogy én azt sem tudtam létezik-e.

2019. jún. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen,sajnos,tudom hogy nem kene,meg beteges,de ez van

Mar sok eve tortent,es kivancsi vagyok,nem kavar e megint,es hol tart az elete...

Annyi elegtetelem volt,hogy megtudtam ,gerincre mutottek...na nem csoda...

2019. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a szerető figyelt engem, úgyhogy letiltottam őt és az egész családját.
2019. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolso,honnan tudtad meg,hogy o figyel?

Én az rlözö váladzolo voltam.

2019. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!