Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Engedjem férjemnek, hogy abba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem férjemnek, hogy abba a közösségbe menjen, ahol a volt szeretője is van?

Figyelt kérdés
Férjem pár hónapja megcsalt egy nővel, válófélben is voltunk, de visszajött hozzám. Még szerelmes a nőbe, de engem is szeret. Most el akar menni egy olyan keleti vallási közösségbe, ahová a nő is jár. Egyébként férjemet is érdekli ez a dolog. Engedjem, hogy elmenjen, vagy ez egy eszement ötlet? Én nem akarnám, hogy elmenjen, mondtam is neki, de vágyik oda. Mi a véleményetek? Egyébként gyermeket vár a nő és 50%, hogy a férjemé a gyerek. Légy szíves a kérdésre válaszoljatok és ne arra, hogy rúgjam-e ki a férjemet, vagy ne? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.
2015. szept. 24. 06:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%

"de engem is szeret"


Jézusom,neked van még becsületed? Menjen csak a férjed :D

2015. szept. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Ha engeded, ha nem menni fog. És téged elhagy az tuti.
2015. szept. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
Mindegy. Az egész szrt se ér. Ha engeded (mint a kutyát fűre pisilni,azt szokták engedni) vagy nem, teljesen mindegy. Ez nem kapcsolat. Vicc az egész. Pocsékoljátok a drága időt. N32
2015. szept. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Neked lőttek anyukám. Idő kérdése és lepattan a férjed.
2015. szept. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó:nem biztos hogy ő jàr rosszul. Sőt!
2015. szept. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva egy felnőtt férfival kapcsolatban nem merülnének fel bennem olyan gondolatok, hogy "engedjem-e" valahová menni, valamit csinálni, és én sem fogadnám el egy férfitól, hogy ő akarjon korlátozni ilyen téren, egyrészt, mert az egyenrangú társa szeretnék lenni, nő egy férfi mellett, másrészt számomra egy párkapcsolat egyik alappillére a bizalom, a kapcsolat pedig addig tarthat, amíg érdemesek vagyunk egymás bizalmára.


Eleve nem akarnék senkit kontrollálni, irányítani egy kapcsolatban, nemhogy ilyen súlyú, illetve ilyen jellegű kérdésben. Többek között azért sem, mert nem tudnék férfiként tekinteni rá, és nem utolsó sorban azért, mert én se vágyom arra, hogy valaki azért maradjon velem, mert nekem sikerül távol tartanom valakitől, akihez szintén vonzódik, vagy akit szintén szeret.


Ha én lennék ilyen élethelyzetben, és valamiért a történtek ellenére sem akarnék mindenképpen kilépni a férjem életéből, szépen elengedni őt békében, akkor valószínűleg hagynék neki időt, hogy letisztuljanak az érzései, eldöntse, hogy mit szeretne: megy, vagy marad.


Ha nem zárná le a kapcsolatát a másik nővel, akkor abból viszont levonnám a megfelelő következtetést, és én mondanám ki, hogy vége.


Ha pedig nekünk nincs gyerekünk, és kiderülne, hogy a nő születendő gyerekének a férjem az édesapja, akkor én kérném, hogy maradjon vele, mert a gyerekkel szemben sokkal nagyobb felelőssége van, mint velem szemben, és úgy érezném helyesnek, hogy gondoskodjon is róla, valóban az apja legyen, úgy, ahogy egy kisgyereknek szüksége van rá, ne csak biológiai apa.


(Bár a ti esetetekben, abból ítélve, hogy a nő sem tudja biztosan, kié a gyerek, feltételezem, hogy ő is házasságban, vagy legalábbis kapcsolatban él, szóval az megint más kérdés, hogy benne lesz-e annyi őszinteség és tisztesség, hogy elmondja a férjének/párjának, hogy mi az igazság, ha előbb nem, legalább akkor, ha a DNS teszt alapján kiderül, hogy nem tőle származik a gyerek.)

2015. szept. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Bonyolult helyzet.Nem tanácsolnám,hogy a közösségbe menjen, mertha találkoznak ott, van esély, hogy újra összejöjjenek...ha egyátalán szakítottak...és nem azért akar odamenni,hogy legálisan ott találkozhassanak.


ha valóban újra akarjátok kezdeni,minden szálat el kell vágni, másképp nem megy.


Azért azt jó volna tisztázni, a gyerek nem a párodtól lesz e....:(

2015. szept. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
És még majd el is hiszem,hogy együtt maradtál olyannal aki gyereket csinált másnak,és még a nőt szereti is ...
2015. szept. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Felnőtt ember, ha akar, úgyis elmegy.

Érdemes lenne egy apaságit csináltatni, hogy biztos tőle van-e a gyerek, ezt ma már terhesség alatt is meg tudják csinálni: [link]

Viszont eléggé labilis lábakon áll a kapcsolatotok. Nem baj, ha nem jósolok nektek nagy jövőt? Főleg, ha kiderül, hogy a gyerek valóban az övé, és ő még szerelmes is abba a nőbe...

2015. szept. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd el! Meg is mondom, miért. Azt gondolom, semmi értelme, hogy eltiltsd, mert ha akar vele találkozni (nekem eléggé így tűnik), akkor úgyis megoldja. Szerintem elég alap, hogy ha helyre akarjuk hozni a kapcsolatot, akkor a szeretőt messzire elkerüljük... Derüljön csak ki mihamarabb, hogy mi a helyzet. Ha a férjed tényleg veled akar maradni, akkor veled is fog, ennek ellenére. Ha elcsábul, akkor feltehetően tényleg nem ér kutyagumit sem már a házasságotok, és akkor essetek túl rajta. Viszont közöld vele, hogy teljes őszinteséget vársz, és ha megcsúszik, repül! Neked is csak ez az egy életed van, és senkinek nincs joga elcs*szni.
2015. szept. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!