Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Normális érzés ez a szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális érzés ez a szeretőm iránt?

Figyelt kérdés
Házasságunkban évek óta nincs szex, nem vagyok rá büszke de kerestem magamnak egy szeretőt. De teljesen összezavar. Nem tudom mi ez az érzés. Szeretem mint egy testvért, vagy egy barátot. Úgy érzem az életem részévé vált. Jó vele a szex, de ennyi. Azt hittem bele fogok szeretni, de nem. Mégis azért hiányzik, ha nincs velem. Úgy érzem neki is helye van az én eletemben. Tisztelem mint embert.... Pedig ő is hazas családapa..
2021. máj. 13. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor mi a baj,nem értem..Hiányolod a szenvedélyt,szerelmet a szeretőddel való kapcsolatodban?
2021. máj. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szenvedély van. De szerelem nincs..
2021. máj. 13. 13:50
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
De ha lenne meg amiatt hagynád ott. Nők 🤦🏻‍♂️
2021. máj. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Miért kellene szerelem a szeretőddel? Az csak nyűglődés lenne.
2021. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Fura,mert az ember azt hinné összekapcsolódik a kettő...Én per pillanat a szenvedélynek is örülnék,szóval nem olyan rossz neked azért.. :-)
2021. máj. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
A szenvedely hianyzik a hazassagbol, de a szerelem mar szenvedest okozna, ha nem valtok, es persze ha valtok is, de ott mar szetesne minden.
2021. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
De ha csak a szex miatt kerested, akkor miért kell a szerelem, miért hiányolod?
2021. máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik neked hogy a két férfi megadja az Egész érzést.
2021. máj. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Így teljes az életed és azért hiányozna ! Nekem is hiányzik ez a része!

f

2021. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Azt hiszem én is pont ebben vagyok jelenleg, én is ilyesmit érzek. Szerintem ezt úgy hívják: kötődés, ragaszkodás. Szerintem teljesen normális. :)
2021. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!