Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kidobott, megalázott, hazudott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobott, megalázott, hazudott, utál, nem tisztel, mégis hiányzik. Normális érzés, vagy keressek pszichológust?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú kapcsolatról van szó, nekem az első, és még fiatal is vagyok. A szakítás előtti idő borzalmas volt, utána meg leírhatatlan. Eltelt 2 hónap és már nem bírtam, megkerestem, mire életem legmegalázóbb beszélgetését éltem át. Női mivoltomban, a családom, mindenkit degradált.

Az egy dolog, hogy azt gondolom van valami komplexusa amiért ennyire belémtaposott a semmiért...


De magam miatt aggódom, mert a nagy fájdalom forrása még mindig az, hogy szeretem. Hogy bírkózzak meg vele? Környezetem azt mondja ez már nem normális, keressek pszichológust. Az jár amúgy ilyenkor a fejemben, hogy a Balatonon nyaraltunk, kocsiban együtt énekeltünk, ilyenekre gondolok mikor rámtörnek hatalmas sírógörcsök.


2021. márc. 15. 02:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Persze h hiányzik, nektek nőknek ez a kánaán.
2021. márc. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
82%

Nyugodtan keress fel egyet.


Amúgy, ha a leírtak ellenére is ennyire kötődsz hozzà, akkor ott valami hàtrànyos csalàdi hàttérre tudok csak gondolni.

2021. márc. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Egyeskenek üzenem hogy a pasik is nagyon szeretik az olyan nőket akik szarba se nézik.


Kérdező, normális hogy hiányzik hisz nyilván voltak szép emlekeitek. Az ember ilyenkor azt hiányolja nem a megalazast. Csak azt az egyet kell fejben tartanod hogy innen már nincs visszaút. Gyaszold el a kapcsolatot.

2021. márc. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
mindenkinek a retardált kretének kellenek...
2021. márc. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Igen, de inkább pszichológus kell.
2021. márc. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem meg csak egy kis józan gondolkodás kéne...

Azért egy nyaralás meg kocsiban énekelgetés nem pótolhatatlan.

Egy fél mondatot nem írtál,hogy mi benne a rendkívüli,azon kívül hogy te annak akarod látni, mert még csak nem is az.


Egyébként el tudnál képzelni egy olyan szituációt,ami életed legmegalázóbb beszélgetését olyan szinten semmissé tenné,hogy te legyél a világ legboldogabb embere vele?

A válasz nem. És ezt te is tudod.

Magadnak könnyíted meg a helyzeted,ha elfogadod ,hogy nem ez volt a legjobb kapcsolat az életedben.

2021. márc. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

pszichologus, meditacio, csaladallitas es oldas kellene



ot pedig felejtsd el, es nem nem nem szabad vele kapcsolatot letesiteni... ez az egyetlen modja, hidd el sikerulni fog a felejtes es tul leszel rajta

2021. márc. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Zero kontakt. Tiltsd le mindenhol, ne tudjon keresni. NE nézegesd, SOHA. Ismerősök profiljáról sem. Nem, nem szabad! Fogadd el, hogy ő többé nem az életed része. Eddig sem keresett, nem is fog. Ha keresett volna a bántás ellenére, mondhatnánk, hogy nárcisztikus, de halistennek ő békén hagy téged, ennek örülj. Zárd mi au életedből, teljesen. Ne várd, hogy keressen. Csinálj olyan dolgokat, amiket szeretsz. Pár hét alatt megerősödsz, ha ezeket betartod. Még mindig rá fogsz gondolni, de már nem fogsz naponta sírni.

Ha nem megy egyedül, akkor szakember.

Én még egyedül próbálkozom, nárcisztikus exem kiiktatni az eszemből és az életemből..

2021. márc. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Traumakötődés, ez kőkemény biokémia. Úgy kell lejönnöd róla, mint a drogról.
2021. márc. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Igen, egy hosszú kapcsolat után normális, hogy rosszul érzed magad.


Viszont mással is elmehetsz a Balatonra, mással is énekelhetsz a kocsiban. Olyan személlyel, aki nem aláz meg ezek mellett.

2021. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!