Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért mondja ezt a szeretőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja ezt a szeretőm, ha nem várom el?

Figyelt kérdés
Hogy otthagyja miattam a feleségét,gondolkodik,hogy borítja a bilit.. De miért? Én nem várom el, mindig alkalmazkodtam hozzá. Egyszer hisztiztem be a legelején, de akkor rajottem, hogy hol a helyem. Nekem ez így jó volt. Most miért beszél ilyeneket? Szerintetek megteszi? Bevallom kicsit félek, mert azért itt nagy súlya van a dolgoknak és ebből hatalmas balhe lenne.
2021. máj. 16. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem teszi meg nyugi
2021. máj. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem a te problémád, ha otthagyja miattad a párját, ha nem veled tenné meg, akkor lehet hogy mással. Ilyen esetben inkább az a kérdés, hogy pártként is együtt tudnátok-e élni, mert az ami nem biztos hogy menni fog. 🤷‍♂️
2021. máj. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Pont azert mert lepni mert turelmes vagy, en az elvarasaimmal es hisztivel csesztem el..s most azt se tudom mi van. Miota tart?
2021. máj. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi van, ha megteszi?

Mármint azon kívül, hogy odaköltözik hozzád, fizeti a gyerektartást hosszú évekig, minden második hétvégén ott lesznek nálad a gyerekei, ott lesz az ex a háttérben, aki nyilván utálni fog és mindenhol keresztbe tesz, meg az ismerősök szemében még 20 év házasság és 5 gyerek után is te maradsz a szerető, aki szétverte a családot...

Ügyes nagylány vagy, eldöntöd, hogy kell-e neked ez a fantasztikus férfipéldány, tokkal-vonóval, vagy annyira azért mégse. Aztán ennek függvényében vagy az asztalra csapsz, hogy ne hitegessen. Kiürítesz neki egy szekrényt, és este mar a cuccaival álljon az ajtóban. Vagy elkezdesz te is hazudozni, hogy túl sokat kezdtetek el érezni, ez így nem tisztességes a gyerekeivel szemben, és többé ne is keressen.

Ez a te életed. Elvileg. Nem muszáj ám csak úgy sodródni, nyugodtan alakíthatod a saját sorsodat.

2021. máj. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Csak hhiteget
2021. máj. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

Itt mindenki tudja, hogy csak hiteget, mert mindenki ismeri 😂


Vaagy mindenki savanyú feleség



"Egyszer hisztiztem be a legelején, de akkor rajottem, hogy hol a helyem"

Te meg troll vagy. Szerető sosem ír ilyet magáról, hogy rájöttem hol a helyem.

Ki beszél úgy magáról mint egy kutyáról?

2021. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!