Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a szerető azt mondja, hogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szerető azt mondja, hogy?

Figyelt kérdés

Ha a harmadik félnek azzal van problémája, hogy nem magam miatt, hanem az úgymond iránta érzett szerelem miatt (vagyis "miatta") rúgnám fel a házasságom, az mennyire lehet valós? Mármint azt mondja, hogy neki ez teher, és ő nem akar ekkora nyomás alatt lenni, hogy mondjuk az első veszekedésnél -példának okáért- a fejéhez vágjam, hogy "de én miattad hagytam ott a férjem!"


Ezt szerintetek valóban így gondolja, vagy inkább csak kibúvó?

Nem annak kellene lennie a célnak, hogy ha már így alakult, és egymásba szerettünk, akkor időt ad, hogy letisztázzam a dolgaimat, és végre boldogan, nyíltan, önfeledten együtt lehessünk?


Értem, amit mond, és át is érzem, sőt, fordított helyzetben lehet én is megakadnék itt, de emiatt a "nyomás" miatt megéri elveszíteni egymást? :(


Én így is úgy is elhagyom a férjem, mert ezt nem lehet így tovább csinálni, nem érdemli meg, és nagyon bánt is, hogy titokban ezt teszem vele, de ha még a testi dolgoknak megálljt is parancsolnék, az érzéseimnek nem tudnék, szóval nem akarom rabolni az ő idejét sem tovább...


Ezt tudja a harmadik fél is...akkor mégis, mi értelme van annak, hogy miután elváltam mi ne legyünk együtt? Ő szingli, nem lenne komplikáció...


Tényleg van olyan, aki annyira makacs, hogy inkább kész, lemond a szerelem lehetőségéről csak azért "mert"?


30N



2018. dec. 10. 02:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem úgy van vele, hogy ha a férjedet képes voltál megcsalni, ott hagyni egy másikért, mi lesz akkor ha őt is megunod, vagy valamiért megváltozik a kapcsolatotok, kevesebb lenne a szexualitás, őt is ne e ott hagynád másért. Mert az, hogy a kapcsolatod a férjeddel megromlott, igen erősen a te hibád is, illetve a kommunikáció hiánya. És ettől fél ő is, hogy erre a sorsra jut.
2018. dec. 10. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Neki így kényelmes, nincs szüksége kapcsolatra és e mögé az indok mögé bújik.
2018. dec. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Egy nő gyakran liánozik. Azért keres szeretőt, hogy ha a kapcsolat fix, akkor kilép a házasságából és megy a màsikhoz.

Egy férfi viszont azért megy bele abba, hogy házas nő szeretője legyen, mert pont annyira van igénye, amit nyújt: szex. Szex kötöttség nélkül, komplikàciók nélkül. Nem akarja becsapdázni egy terhességgel, hogy elvegye, hisz már házas.

Csupán ennyi a gond. Nem kell neki tőled több, csak ami eddig volt. Eszébe sincs önfeledten együtt lenni.

De ezt nem vághatja a fejedhez, mert nem lesz punci.

Ennek fényében válj el, magad miatt. Nagy eséllyel egyedül maradsz.

2018. dec. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

"mi értelme van annak, hogy miután elváltam mi ne legyünk együtt? Ő szingli, nem lenne komplikáció..."


Tényleg ennyire elvakítanak az érzéseid? Eléggé nyilvánvaló, hogy részéről közöttetek csak szex van, semmi több. Persze, jól érzi magát veled - egészen addig, amíg csak szexről vagy arról a kevés időről van szó, amit a szexen kívül együtt töltötök - de nem akar többet. Éli az életét, időnként összejártok, aztán megy tovább minden. Én is azt mondom, hogy ha el akarsz válni, akkor magad miatt válj el és ne miatta, mert tőle nem fogsz kapni ennél többet és jó eséllyel még ennyit sem. Valószínű, hogy a válás után még inkább noszogatnád, ami arra fogja késztetni, hogy inkább szakítson veled, te meg ott maradsz férj és szerető nélkül.

2018. dec. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Igaza van,nekem se tetszene hogy miattam hagyjon el valaki valakit,mert ez mindig bennem lenne.Ezért azt kell csinálni,hogy külön költözöl,elválsz,és akkor ha úgy gondolja beszélhettek.Kell hogy mutass valamit cselekvésben,és ne érezze azt,hogy ez miatta van,tehát nélküle is megtennéd.Ha ezt látni fogja,lehet másképp fog gondolkozni.
2018. dec. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha tetszik ha nem, a szerető az szerető.

Ha mindkét fél egymásba szeret, nem keres semmilyen kibúvót!

Ez csak egy kifogás, hogy véget vessen a kapcsolatotoknak, mert nem akarja felvállalni.

Talán meg is merem kockáztatni, hogy az Ő részéről nincs semmi, csak ezzel próbált "magához láncolni"

Mivel részedről már sokkal komolyabbra fordult, ezért most bedobta a törölközőt.

Tapasztalat, nekem is volt, elváltam, és a szeretőm lett a feleségem.

Jah, és a mondás igaz!

Aki egyszer megteszi, az mindig is megteszi... (szétmentünk 5 év után), ugyan ezért mert félrement.

Lehet mondani, hogy nem ááá ez nem valószínű, és nem mindenkinél van így, ám de igen!

Átszakad egy gát, egy visszatartó valami ami gyógyíthatatlan, vissza nem vonható!

Innentől kezdve az ember mindig ezt a legkönnyebb utat fogja választani!

2018. dec. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha felmerul a pasasban, hogy tegyuk fel en, egy veszekedesnel ilyet mondanek: manipulalva, erzelmi zsarolva - hogy miatta hagytam el... ugy azt gondolnam - ez az ember nem is ismer engem...
2018. dec. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Valószínű semmi komolyat nem akar tőled Kérdező.

7-es válaszolónak: Azért nem minden szeretőből lett feleségre ez a jellemző. Nagynéném kb. 5 év házasság után jött össze a szeretőjével. Ez már régen volt. Több mint 30 éve tart a házasságuk.

2018. dec. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Jav: 6-os válaszolónak
2018. dec. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9#:

Te azt gondolod, h az orradra kötik majd? :D

Ezt mindig a legnagyobb titok övezi!

Pont nekem is van ilyen ismerősöm, és bár hasonlóképpen 30 éve házasok tudom, hogy mindkét fél félrelépett.

Véletlenül trafáltam bele, egy korszakról nem beszéltek szívesen, de egyszer amikor túlkostolták a vitt páleszt, megeredt a nyelvük...

Másnap kérték, hogy nagyon kérik, ne beszéljek róla senkinek...

Megbocsájtottak egymásnak, és azóta is békesség van... (na persze, majd ha az emberi ösztöneinket ki tudjuk vetkőzni!)

2018. dec. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!