Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miután vége lett a viszonyodna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután vége lett a viszonyodnak a szeretővel, milyen lett otthon a kapcsolatod az élettársaddal, feleségeddel? Jobb lett a kapcsolat vagy pont ellenkezőleg? Csak olyan írjon, aki volt ilyen helyzetben!

Figyelt kérdés

2021. máj. 16. 11:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő, inkább mindhárom,mert egy ideig magának is próbál.
2021. máj. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Magának mit? Hogy mégis menni fog otthon?
2021. máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Haveroknak nem kell hazudni, mert ők is tartottak már szeretőt. Aki vált miatta, kezdhetett előről mindenben.

Aki titokban intézi, tudja, hogy a külvilág felé ( munkahely, rokonság, itthon) folyton kamuzni kell a boldogságot.

Ha nincs nő, meggyőzi magát az ember, ez így kell hogy legyen, mert a család az első.....aztán jön egy újabb kaland.

2021. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
79%

"Nagyobb itthon a kontroll, pont nem azt teszi, ami már 10 éve hiányzik ( ölelés, kedveskedés)."

Úgy gondoltad, ha mással kefélsz, akkor majd otthon lesz kedveskedés? 🤦‍♀️


" Szex azóta sincs itthon."

Miért lenne, ha addig sem volt? A félrebszástól?

2021. máj. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

"mert a család az első...."


Ez az mikor facebookon meg instán tele van kamu mosolygós családi fotókkal minden?

2021. máj. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

11 vagyok!

12-nek a válaszom : Igen, erre gondoltam.

2021. máj. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
48%

Rosszabb, mert kevésbé voltam boldog, szerelmes, mint szerető közben, mert ő éltette bennem ezeket az érzéseket.

Poliamór vagyok és monogámot kikényszerítő párommal volt ez. Nem vagyunk egy spirituális szinten.

2021. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Mire jó ez a színészkedés? Csomó ismerősöm megcsalással vagy anélkül rühelli már a házasságát és közben csak mosolygós képeket nyomnak netre
2021. máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
És sokan egy egész életet ilyen látszat boldogságban töltenek.
2021. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

19 jaja. Ismerek ilyet. Van aki még 9 éve sem házas, de kb. végig gond volt itt-ott, közben játssza milyen boldog. Másik már házas vagy 35 éve, nem vicc, és fotókon édelegnek, meg ilyen közben személyesen tudom, hogy szó szerint közük nincs már egymáshoz. Menekülnek otthonról

Mire jó?

Főleg ha már találsz boldogságot máshol. Elengedni miután megszeretted. Totál önbecsapás. Magadnak hazudod a legnagyobbat

2021. máj. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!