Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akinek szép nő a felesége,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek szép nő a felesége, annál csak egy szép nő jöhet szóba szeretőnek is? Vagy szeretőként nem számít a külső vagy épp ellenkezőleg?

Figyelt kérdés
2018. dec. 25. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Minek kell szerető?
2018. dec. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Szép szexi feleség = nem kell szerető!
2018. dec. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%

MÁS KELL.


Nincs nejem, de pontosan tudom magamról, hogy másért, más kell. Pl.: Ha az aktuális barátnőm egy gimis lány, kell mellé egy MILF szerető. Vagy amikor volt egy kissé karót nyelt barátnőm mellette kellett egy kissé őrült.


Tudod, mint a kajába a fűszer vagy mellé az erős Pista.

2018. dec. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Semmi köze a feleség kvalitásainak a szeretőéhez, más ember, más értékek.
2018. dec. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 peca1000 ***** válasza:
26%

Nem kell szép nő szeretőnek.


Jól szo Pikachu nya nő is :D

2018. dec. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Ugyanmár... ti max a 20-as éveitekben jártok, ha szerintetek szép nő mellé nem kell szerető.

30-as nő vagyok.

Főleg férfiakkal dolgozom együtt.

Lehet akármilyen szép egy nő, tizenpár év házasság után UNALMAS.

Minden nap ugyanaz hosszú idő óta, ráadásul otthon ő is kinyúlt, foltos mackónadrágban, zsíros kócos hajjal, smink nélkül, stb...

A tizennehány éves házasságokban sokszr már semmi szex nincs, főleg ha gyerekek is vannak. Ha mégis van, akkor az már csak megszokás, gépies, unalmas.

Természetesen kifelé megvan a tökéletes család látszata, hiszen anyuka szép, apuka jól néz ki, szépek a gyerekek, szép a családi ház, zsír az új kocsi. Tengerparti nyaralás, minden egyéb megvan, de néhány éven belül rájöttök, hogy 90%-ban csak a látszat. A kapcsolatok belülről rohadnak, otthon ha nincs is ordibálás meg veszekedés, akkor közöny van.


Junkies dalszöveg: "...valaki őt is unja..."


Egy bizonyos kor után, főleg ha az ember már mindent elért - munka, család, házasság, gyerekek, ház, kocsi - ami lássuk be, a legtöbb embernek megvan - már nem az lesz a fontos, hogy még egy jó nő legyen, hanem hogy a kedves Katika a másik emeletről olyan aranyosan megsimogatta az arát, és meghallgatta.. otthon az asszony nem hallgatja meg. És a megértés, a kedvesség egy idő után többet ér annál, hogy a másik egy bombanő (volt valamikor).

2018. dec. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

6 os nagyon jól leírja a dolgokat. Pont ezt látom én is.

Sokan akik ilyen helyzetben vannak nem ismerik ezt be, még ha látják is.

Hálistennek sosem a külsőségekre mentem... bár a mai világban lehet jobban tenném.

2018. dec. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7%

A szép relatív, kinek mi a szép, és kiben mi a szép!


Mivel mindkét nővel kapcsolatban van a férfi, ezért nyilván mindkettőben látott/lát valami szépet.


Az én szerelmem egy nős férfi.


A felesége rövid szőke hajú, barna szemű, vékony testalkatű, kis mellű.

Én hosszú fekete hajú vagyok, kék szemű, testes, nagy mellekkel.

Mégis mindkettőnkkel van kapcsolata.


És az is embertől függ, hogy a szeretővel lelkizik-e, vagy beszélget-e.

Bár szerintem ha már ilyen jellegű a kapcsolat, az már tényleg szeretői viszony, ha csak szex van, az szex kapcsolat.

2018. dec. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
Ehhez szerintem nem értek. Egy nagyon vonzó, csinos nő a barátnőm, de ez csak a ráadás, nem ezért vagyok vele. Nem tudnék más nőhöz hozzáérni, vagy ha mégis, utána a nem tudnék többet a barátnőm szemébe nézni
2018. dec. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7%

Biztos vagyok benne, hogy a kapcsolat elején jártok, és nincs mögöttetek 15-20 év házasság.

Kb mindenki így indul neki, de ez el fog múlni.

Akkor is, ha azt állítod, hogy nem.

DE.

2018. dec. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!