Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalás, vagy pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás, vagy pont ellenkezőleg, mert még éppen időben leálltam, és nem vittem végig a dolgot?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy lánnyal, Ő tudja, hogy komoly kapcsolatot szeretnék, de fél vmiért elkötelezni magát. Még nem mondtuk ki, hogy kapcsolatban vagyunk, illetve szex sem volt még. Ez idő alatt, egy buliban részegen felszedtem egy csajt, akivel akár le is feküdhettem vna, de nem tettem, csak a csókig jutottunk, mert bár először úgy éreztem még belefér, mert nincs barátnőm, de utána úgy éreztem, hogy ez mégiscsak tisztességtelen lenne a másik lánnyal szemben, ha végigviszem a dolgot. Nem szeretnék soha senkit megcsalni, nem voltam még ilyen helyzetben. Vélemények?

2018. aug. 13. 14:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem megcsalás, hiszen nem is vagytok kapcsolatban.

Mondjuk a helyedben azon elgondolkoznék, hogy biztos-e hogy kell nekem ez a lány, ha még csak együtt se vagyunk, de máris másokat szedek fel és másokkal smárolok.... Ha tényleg, valóban érdekelne az a lány, akkor nem csinálnál ilyet szerintem.

Halva született "kapcsolat"....

2018. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
14%
Ez már megcsalás, ha komolyan vesszük a kérdésedet. Bár hogy is hívod, bár mennyire is voltál alkoholos állapotban.
2018. aug. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazából itt az a kérdés, hogy tényleg akarsz-e vele komoly kapcsolatot, és ha igen, akkor miért.
2018. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem az alkoholos állapotom a fő kifogás, bár ha nem vagyok részeg, akkor sztem nem keveredek ilyen helyzetbe. Én nyaraltam a Balcsin, Ő nem tudott jönni. Inkább arra helyezném a hangsúlyt, hogy mi a fajsúlyosabb, az hogy leálltam, vagy az, hogy a csókig eljutott a dolog.
2018. aug. 13. 15:04
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás, DE szerintem hagyd a kapcsolatot. A barátommal egy hónapig ismerkedtünk úgymond, megmondtam, hogy azonnal nem ugrok fejest a kapcsolatba, de nem ismerkedtem onnantól kezdve másokkal és ő sem, mivel éppenséggel remegve várta, hogy mikor bólintok rá... mivel előtte nem ismertem, adni szerettem volna magunknak egy esélyt randizgatni és ismerkedni, de őszintén szólva az első perctől tudtam, hogy mi lesz:)) Így hát nem is bírtam másra ránézni és ő sem, hiába nem voltunk technikailag még együtt.
2018. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen szeretnék, mert egy szeretnivaló kis Tündér, aki magam sem gondoltam, hogy ilyen fontos lesz számomra. Intellektuális és a földön jár, nincs elszállva magától. Bármit el tudnék képzelni vele, rengeteg a közös témánk, szeretném megismerni, és boldoggá tenni.
2018. aug. 13. 15:09
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem megcsalás, nem vagy vele együtt hivatalosan, hiszen nem tisztáztátok közöttetek, hogy akkor most mi is van.


29n

2018. aug. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"ilyen fontos"? :D

EZT nevezed fontosnak? :D Atyavilág, milyen lehet akkor az, akit nem tartasz annak?


Én ha ismerkedek valakivel, és már ott tartok, hogy komolyat akarok tőle, akkor csak ő érdekel, vele várom a találkákat, rá gondolok, mást eszembe nem jutna lesmárolni...


Az alkohol meg még mindig nem varázsital, ami nemlétező gondolatokat implementál bele az agyadba. Csak a gátlásokat oldja, hogy simábban merd önmagad adni. Te ilyen vagy, legalábbis ehhez a lányhoz ennyire tudsz kötődni, ennyire érdekel.

Szerintem inkább hagyd a fenébe.

2018. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyet kell értenem a nyolcas hozzászólással, egyelőre te még nem kötelezted el magad teljesen emellett a lány mellett. Megcsalásnak nem nevezném, ami történt, mert nem vagytok együtt. De jó alkalom arra, hogy megvizsgáld, mit akarsz tőle. Ha mondjuk csak azért járnál vele, hogy ne legyél egyedül, és jelenleg ő érdekel a legjobban, akkor ne erőltesd.
2018. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy ha komolyabbra fordulna a dolog, akkor többet nem keverednék hasonló helyzetbe. Változtatnék a szokásaimon és az életmódomon is akár. Még soha nem csaltam meg senkit, és nem is tervezem. Ezt sem vittem végig, bár tehettem vna. Tudom, hogy egy elcseszett f_sz vagyok, de rajtam kívül itt mindenki hibátlan? Minden ilyen fekete és fehér?
2018. aug. 13. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!