Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezek után együtt maradnál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után együtt maradnál a feleségeddel?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk együtt,és előállt egy olyan helyzet, hogy nekem lett valakim. Jól titkoltam, de a feleségem valahogy megsejtette. Igazából semmi konkrétumot nem tud, nincs is semmi bizonyítéka, csak hajta, hogy ő nem hülye és tudja, én pedig tagadom. Egy ideig nem is vettem komolyan, de több mint egy hónapja külön szobába költözött, és mióta hangoztatja hogy megcsaltam és nem kellek neki, 2 pasi is elkezdett nyomulni rá. Ráadául az egyikkel flörtölgetett is. Ekkor abbahagytam a kapcsolatomat és úgy terveztem kivárom míg megnyugszik és minden a régi a lesz. Szerencsére az ismerősök és mindkettőnk családja nekem ad igazat és csak hisztinek tartják a vádait. De annyira kerül és annyit mászkál,hogy rákérdeztem lefeküdt-e már azzal a másik pasassal és csipőből rávágta, hogy igen, mert én is megcsaltam...Ha ez nem történik meg még minden visszaállhatott volna a régi kerékvágásba, de így ha megszokott közegemben akarok maradni le kell ezt nyelnem, hogy más is szúrta mellettem. Van egy 7 éves kisfiúnk és mindent közösen szereztünk, nagyon nem járnék jól a válással.

2021. máj. 16. 15:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

És mi a kérdésed?

Szerintem várd ki, amíg oda tud költözni a másik pasihoz, és majd ő beadja a válást.

2021. máj. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
89%
Megcsaltad, hülyének nézed és lejáratod mások előtt. Az a kérdés, hogy a feleséged minek van még veled.
2021. máj. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon nem járnék jól a válással"

Ezek szerint Te már döntöttél.

Várd ki míg fülig szerelmes lesz, akkor mindent aláír.

Ennek így úgysem lesz jó vége!

2021. máj. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
92%
Ha már így alakult, üljetek le és beszélgessetek el a nyitott házasságról 🤷‍♂️
2021. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
89%

Remélem, hogy lelép.

Ha meg zavar, hogy más is "szúrta" melletted, gondolj arra, hogy majd lenyugszol és minden a régi lesz. 😃

2021. máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon jól tette amit tett, te kezdted az egészet már ne haragudj... Mért nem hagytad ott előbb, aztán csajozol? Vagy ha nem, akkor mit akarsz ki azon, hogy ugyanazt csinálja, mint te? Egyértelműen neki van igaza.
2021. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
82%
*mit akadsz ki
2021. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
94%
Neked aztán van bőr a képeden.. megcsaltad, és simán szó nélkül végignézted, hogy mindenki más a csajt tartja hisztisnek.. gusztustalan vagy.
2021. máj. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
92%
Te nem vagy normalis! Minek jaratod le? Szegyen vagy..remelem otthagy a p.csaba
2021. máj. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Ő járatja le magát, ő kezdte el hangoztatni ezt a megcsalást, anélkül hogy bármi bizonyítéka lenne. És mivel tényleg hisztis, senki nem hisz neki. Ez nem az én hibám.
2021. máj. 16. 16:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!