Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezek után együtt maradnál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után együtt maradnál a feleségeddel?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk együtt,és előállt egy olyan helyzet, hogy nekem lett valakim. Jól titkoltam, de a feleségem valahogy megsejtette. Igazából semmi konkrétumot nem tud, nincs is semmi bizonyítéka, csak hajta, hogy ő nem hülye és tudja, én pedig tagadom. Egy ideig nem is vettem komolyan, de több mint egy hónapja külön szobába költözött, és mióta hangoztatja hogy megcsaltam és nem kellek neki, 2 pasi is elkezdett nyomulni rá. Ráadául az egyikkel flörtölgetett is. Ekkor abbahagytam a kapcsolatomat és úgy terveztem kivárom míg megnyugszik és minden a régi a lesz. Szerencsére az ismerősök és mindkettőnk családja nekem ad igazat és csak hisztinek tartják a vádait. De annyira kerül és annyit mászkál,hogy rákérdeztem lefeküdt-e már azzal a másik pasassal és csipőből rávágta, hogy igen, mert én is megcsaltam...Ha ez nem történik meg még minden visszaállhatott volna a régi kerékvágásba, de így ha megszokott közegemben akarok maradni le kell ezt nyelnem, hogy más is szúrta mellettem. Van egy 7 éves kisfiúnk és mindent közösen szereztünk, nagyon nem járnék jól a válással.

2021. máj. 16. 15:23
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
95%
Szóval te csaltad meg, dugtál félre a háta mögött, hülyének nézted, hazudtál a szemébe, megszegted a házassági eskütöket és még NEKED áll feljebb?!? Fúj de undorító egy alak vagy te. Meg is érdemled a sorsod, te kezdted az egészet, te főzted magadnak, hát akkor edd is meg. És még van pofád azt mondani, hogy ő a hisztis. Bszki, talán nincs oka?? Dehogynem! Tudod jól miért ilyen, jogosan “hisztis”, épp csak nincs (még) bizonyítéka, de attól nem hülye. Te meg sunnyogsz és döngeted itt a mellkasod, hogy mindenki neked hisz. Gratulálok! Igazi féreg vagy, ahhoz már nincs elég vér a pucádban, hogy beismerd, hogy te kúrtál félre és joggal “hisztizik” a feleséged. Ahh nem. Elhiheted, ha a barátok, rokonok tudnák, hogy te mit csináltál, máris nem neked adnának igazat. De ahhoz gyáva vagy, hogy beismerd.
2021. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen az, amikor a fagyi visszanyal... 🤷‍♂️
2021. máj. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
87%

Ez nagyon szánalmas! Szerintem téged kicsit sem érdekel a feleséged! Ha ő eljutott odáig hogy azt mondta bosszúból együtt volt mással, akkor ő is elgondolkodhatna hogy mit jelentesz neki.

Mert ha engem megcsalnak elhagyom az illetőt és nem összefekszem egy másikkal érzelem nélkül. Ha megdobnak fakockával, visszadobom... így viselkedik a párod... gyerekes...

2021. máj. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
71%
Ha ő fekszik le mással, az miért baj, mikor te kezdted?
2021. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
76%
Azt értem hogy előtte játszanod kell a sértődöttet, de hogy ezt még komolyan is gondolod... :D te is szúrtál mást és öt is szúrta valaki helyetted. Te pedig egy igazi veréb vagy :)
2021. máj. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
97%

Ennek meg mi értelme van?

Te más nővel foglalkozol, a párod meg más férfivel. Nincs is itt miről beszélni.


Ez aztán a jó kapcsolat! Kuka!!!


23-nak van igaza.

2021. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
90%

A feleségednek semmi önbecsülése sincs. Ahelyett hogy elhagy inkább visszacsal. Azt gondolja hogy ettől valami változik. Ha most le is nyugszik mindenki, te utána folytatod a másik nővel.

Inkább felnőtt emberek módjára beszéljétek és váljatok.

2021. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy szereted ezt a nőt ha már lett valaki más mellette. Csak a hiúságod bántja hogy félrement, valamint a mögöttetek lévő 12 év és a megszokás.
2021. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Nincs sok jövője egy ilyen kapcsolatnak.

28 voltam

2021. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után remélem hogy ő nem marad veled.
2021. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!