Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 44 éves férfiként mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

44 éves férfiként mennyire kínos, hogy első alkalommal szeretőt keresek? Van egy 14 éves lányom, és csak ő miatta nem akartam idáig ezt megtenni. Őszinte válaszokat várok, ne kíméljetek!

Figyelt kérdés

2021. máj. 30. 10:41
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

#18


Persze, hogy igazat írtam.


Az a gond, hogy nincs meg minden feltétel. Még mindig anyáméknál lakunk, 5-en 70 nm-en. Szinte semmi egzisztenciát sem tudok felmutatni, egész életemben minimálbéres közalkalmazott voltam. Még az is megeshet, hogy csöves leszek.

2021. máj. 30. 13:17
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Na és, hogy ő mit érez, bármilyen fájó.. Ha eljutottatok addig, hogy nem lehet, vagy akarjátok javítani, akkor kénytelen beletörődni. A válás ritkán van közös akaratból, rengeteg oka lehet annak, hogy valaki ragaszkodik.

A váláshoz nem kell közös akarat, pont elég, ha valaki kimondja, hogy neki elég volt, most van vége, természetesen a bíróságon sem kell ennél több ok!

2021. máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel csöves, te anyádékkal maradsz, ő meg visszamegy a szüleihez, ha meg itt tartasz, akkor keress jobb munkát.
2021. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Ja, erről fúj a szél. Akkor te nem is szeretőt keresel, hanem egy lakással rendelkező nőt, akivel szexelni is lehet.

Ha a szüleid lakása, akkor egyértelmű, hogy te maradtál ott, nem a nő. A gyerek is maradhatna. Valószínűleg azért "nem tudja felfogni", mert ő se akarna az utcán lakni, de áltasd csak magad azzal, hogy a nagy szerelem tartja melletted. Amiket leírtál, minden a válás mellett szól, ha te így se azt választod, akkor menthetetlen vagy. De ne is sajnáltasd magad, hogy milyen szörnyű az életed, mert te választod. Vannak más opciók is.

2021. máj. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem kínos. Sok szerencsét. Az meg, hogy egy kamasz, hogy reagál. Nekem annak idején a lányom mondta, anyu miért nem váltok el?
2021. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
58%

4-es megmondta a tutit. Egyébként szerintem sok esélyed nincs. Szeretőnek a legjobb pasik kellenek, azoknak nincs szüksége társkeresőre ehhez, mert tapadnak rájuk a nők akkor is, ha gyűrű van az ujjukon és napi 5 családi fotót osztanak meg Fb-on.

Szóval álmodozhatsz tőlem, de ne reménykedj nagyon.

2021. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
53%
Szerető időt, energiát és pénzt "visz". Az az ideális neked, aki független, lakással rendelkezik. Ez az a korcsoport (40 fele) , aki nem fogja megvárni míg a Te gyereked felnő, mert ő is akar gyereket. Kockáztatnod kell, valószínűleg mindnet. Alaposan gondold meg!
2021. máj. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
18%
Túl pesszimista vagy 26-os. A nőknek is vannak ám nemi vágyaik. Bár a gyk-n ez úgy van tolva mintha a nő kegyet osztana azzal, hogy lefekszik egy férfival. Sok szexre kiéhezett középkorú nő van. Akik lehet beérnék /szeretőnek/ a szomszéd Józsival, aki jól megkeféli őket. Tudod hány 40-50 közötti nőt ismerek akinek a vibrátora a legjobb barátja?
2021. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
50%
40-es nő vagyok, csak szexre a létező legjobb pasikat megkaphatnám, ha ebből akarnék sportot űzni. Voltam 10/10-es 30 körülivel, szóval tudom miről beszélek. Nem érem be a szomszéd Józsival. Ha valakit keresnék megint, akire főzhetek, moshatok és aki lenyírja a füvet vagy arrébb tolja a szekrényt, ha arra van szükség, akkor lehet, hogy beérném szomszéd Józsival, de mivel igazán jó szexre van szükségem, csak jó pasi jöhet szóba, vagy ha az nem, akkor nem kell semmi, főleg nem vibrátor.
2021. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
39%

Rossz helyre írtad ki ezt a kérdést. Tele van itt minden megkeseredett dagi nővel.

Én támogatlak.

2021. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!