Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Feleségek akik ilyenbe belemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek akik ilyenbe belemennének! Miért nem engednétek beszélgetni őket?

Figyelt kérdés
Ha tudnátok, hogy eü okokból, vagy egyéb okokból nem tudnátok, akarnátok lefeküdni többet a ferjetekkel. Megengednétek neki, hogy szeretőt tartson aki 15 évvel fiatalabb nála de szigorúan csak a szex miatt. Miért nem engednétek, hogy beszélgessenek? Vagy hogy szex nélkül találkozzanak?
2021. jún. 2. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Na kíváncsi vagyok a válaszokra. 10000-ből 9999 100%, hogy nem.
2021. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem mennék bele, de még így is tök egyértelmű a válasz - azért, hogy véletlenül se alakulhassanak ki érzelmek. A szex egy dolog, az érzelmi kötelék viszont sokkal veszélyesebb és gondolom ezért próbálná meg megakadályozni, hogy ez kialakulhasson.
2021. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha szigorúan a szexről szól akkor minek találkoznanak azon kívül meg beszélgetnének? Sima szex talán, de randizgatás meg dumalgatas nem fér bele. Az már nem csak sima dugasról szólna.
2021. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Mondjuk én ex mellett sokszor kivántam bárcsak lenne valakije akivel lelép, mert én túl gyáva voltam elmenni. Szexelni végképp nem akartam vele. De mivel én hoztam a pénzt, hülye lett volna lelépni mással.

Végül aztán meghoztam a döntést, ha sokára is.

2021. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat aki megengedi
2021. jún. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Basszus, azert nem allat az a ferfi. Es nem ezen mulik a megcsalas fogalmanak ertelmezese.

No vagyok, de ez durva.

Amugy attetes rak? Gyogyithatatlan mehnyakrak, mikor mindent kivettek es osszevarrtak a huvelyt? Az esetben talan nem is szeretnek not, ha ferfi lennek. De ha valami egyeb, hat, nyomorult egy alku. Szerencsetlen ferj.

2021. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%
puncitnyalni tudsz te is betegen, nem? Jó kis harmasozas es le is van tudva Apa elvezete is.
2021. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Majd nem kéri az engedélyed 😅
2021. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
7 te normalis vagy?
2021. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem már keresett meg így pár szexpartnerkeresőn, az asszony írta, hogy eü okok miatt nem tud lenni a párjával, de ő beleegyezne, hogy mással legyen.
2021. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!