Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 14 éves lánynál belemennének hogy a fiú ott aludjon náluk? Már ismerik a fiút, már lassan 5hónapja együtt vagyunk.

Figyelt kérdés

És ha igen akkor ti hogyan kérdeztetek meg ilyen a szüleitektől?:) "Tapasztalt" emberek válaszát várnám:)

14/L


2015. ápr. 8. 13:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
voltam 14 és ott aludtam bnőmnél aki szintén annyi volt :D 23/F
2015. ápr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És a csaj szülei könnyen belementek?
2015. ápr. 8. 13:17
 3/15 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de imádtak random benyitni :D
2015. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez a szüleidtől függ. Ha engedékenyebbek, meg fogják engedni, viszont valószínűleg csak akkor, ha biztos, hogy nem fog a fiú szexuális értelemben közeledni hozzád.
2015. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
O a szüleim engedékenyek. A fiú már volt nálunk kétszer, filmet néztünk (nem feküdtünk még le egymással) és szerintem ha megis történik nem nálunk fog. És szerintük aranyos fiú. Akkor szerinted esetleg nyáron megkérdezhetem őket erről?:)
2015. ápr. 8. 13:27
 6/15 anonim ***** válasza:
Persze, ha nincs a fiúval bajuk, miért ne?
2015. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nagyon a szülők hozzáállásától függ!


Az én lányom már 16 lesz, és most van egy fiúval amolyan "kerülgetik egymást" státuszban, tehát ez eddig nem merült fel.


Elég laza az életszemléletem, de 14 éves korában tuti nem engedtem volna meg, hogy egy fiú nála aludjon! Az már nagyon erős köteléket eredményez, ami ebben a korban túl korai! És a szokottnál nagyobb fájdalommal járna utána a szakítás.

Tehát nem a szex miatt nem engedném... azt úgyse akadályozhatnám meg, az nappal is, máshol is megtörténhet...

2015. ápr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

OFF:

A mama kioktatja a kislányát: - Nem bánom, bemehettek a te szobádba a fiúval, mi majd itt nézzük addig a tévét. De ha szemtelenkedni kezd veled, jelezd valahogy!

- Jó, anyuci, de hogyan?

- Figyelj nagyon... Ha meg akar csókolni, kiabálj ki, hogy ribizli! Ha meg akarja fogni a melled, kiáltsd azt, hogy alma. Ha lejjebb nyúlna, kiabálj, hogy őszibarack!

Bezárkóznak a fiatalok a másik szobában, a szülők pedig - a hangot lehalkítva - nézik a tévét. Egyszer csak elkezd a lány kiabálni:

- Gyümölcssaláta...! Gyümölcssaláta...!

2015. ápr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ismerem már ezt, de amikor volt nálunk szüleim be se jöttek hozzánk. És ha lefeküdtünk volna már megtörtént volna, kettesben is hagytak már minket itthon .Akkor csak bele mennek 2 hónap mulva nem?
2015. ápr. 8. 13:43
 10/15 anonim ***** válasza:
Bele.
2015. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!