Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalnátok a házastársatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnátok a házastársatokat kíváncsiság/kaland/változatosság kedvéért akkor is ha a párotok hűséges lenne, nem hanyagolna el és mindent megtenne, hogy jól működjön a házasságotok?

Figyelt kérdés
Egyedülálló vagyok úgyhogy (még) nem érint a téma, de kíváncsi vagyok a válaszokra. Feleségek, ti hűtlenek lennétek ha a férjetek hűséges lenne és nőként kezelne titeket, meghallgatna titeket, lelki támaszt nyújtana, mindig szexelne veletek ha akarjátok? Férjek, ti hűtlenek lennétek ha a feleségetek hűséges lenne és igyekezne formában tartania magát, nem sárkányoskodna, nem válna frigiddé, lelki támaszt nyújtana?

2014. aug. 10. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem lennék akkora patkány.
2014. aug. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mégis miért tennék ilyet vele? Mert nem bírok magammal? Akkor nem is vagyok igazán felnőtt. Ha mindent, amit leírsz, megadna nekem, miért játszanám el a bizalmát, és aláznám meg, hogy aztán soha többet ne bízzon a nőkben? (bennem meg főleg)

Szóval 3,5 éve párkapcsolatban élő nőként azt mondom, hogy nem csalnám meg.

2014. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, sosem csalok meg senkit, inkább szakítok/válok. De azért ez a lista elég hatásvadászt, azt te is látod.


Olyan, mint az a teszt, ahol mindenki Hitlert választaná férjéül, mert sose csalt meg senkit, meg ilyenek.:D


Nyilván vannak a feleségnek negatív tulajdonságai, és a férjnek a feleségétől független motivációi a megcsalásra, vagy a kapcsolatuknak lehet más a jellege.


27N

2014. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

" Normàl" esetben a megcsalàs akkor történik ha probléma van, de ahelyett hogy megoldanàk, önsajnàlatbòl inkàbb kihàgnak, akàr a férfi akàr a nõ.

Aki amellett , hogy teljesen renben van a hàzassàg/ pàrkapcsolat ,mégis megcsal az vagy egy gerinctelen féreg vagy véletlenül ember testbe született àllat, aki az ösztöni szinten agyilag nem tudott tovàbblépni. Magyarul emberi selejt.

2014. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Majdnem megtettem, de időben megjött az eszem. A férjem nem érdemli meg.
2014. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nyilvan nem
2014. aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Természetesen nem. Sőt, tovább megyek, ha bármi probléma lenne a kapcsolatunkkal, bármi hiányozna a felsoroltakból, akkor se félrekefélni rohannék, hanem leülnék, és megbeszélném vele, hogy mi a problémám, min kellene változtatnunk, hogy boldogok legyünk újra. Kulturált embereknél ez így működik.
2014. aug. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem csalnám meg a páromat. Akkor sem ha bármi probléma lenne közöttünk, mert azt meg lehet beszélni, ha pedig nem, akkor inkább véget vetnék a kapcsolatnak, minthogy máshoz rohanjak. 25/N
2014. aug. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem. Amióta a férjemmel vagyok rá se néztem másik pasira szó szerint, nem hogy megcsaljam.


Egyrészt szeretem, és aki valóban szereti a társát az hűséges.

Másrészt tisztelem őt, és nem aláznám meg a megcsalással.

Harmadrészt nem vágyom másra. mert


Volt részem másokkal is szexben előtte, de szar volt. Soha nem volt a férjem előtt senkivel orgazmusom, nem volt jó mással a szex. Szóval mi a fenének szexelnék mással?


Nem vagyok kíváncsi, nem érdekelnek a kalandok és a változatosságtól sem lesz jobb a szex. Nekem 1 emberrel jó és kész.

2014. aug. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Mindenki olyan, de olyan szép válaszokat ír, hogy csak na! Nagyon szép, derék dolog, csak egy kicsit naív! Kíváncsi lennék, mit válaszolnak/válaszolnának ugyanezek az emberek, tíz, húsz, harminc évnyi házasság-együttélés után...?!
2014. aug. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!