Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem megcsalt egy fiatalab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem megcsalt egy fiatalabb nővel, pedig mindig adtam magamra és amennyire lehet fiatalosan tartottam magam. Szeretnék neki megbocsátani, de egy darabig nem vagyok képes szexelni vele. Viszont ha nem teszem félek megint megcsal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 11. 09:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Hogy mit tegyel? Mondjuk vagd ki a fenebe! Egy cseppnyi meltosag sincs benned?

Eszem megall...

2021. jún. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Mindenkinek a maga döntése mit visel el.

De fogjuk már fel hogy ha 1x megcsal, akkor máskor is megfog.

Plusz onnantól kezdve oda a bizalom ami a kapcsolatnak az egyik alapja.

Elárult. Ha volt valaki aki megtetszett neki (ami termeszetes hisz emberek vagyunk) én hiszem hogy értelmes emberek ezt is letudják kommunikalni. De attól ember az ember hogy nem kefél meg mindenkit aki tetszik neki ha párja van.

2021. jún. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
11%

Az, hogy adtál magadra és fiatalos maradtál, semmit nem jelent? Miért csalt meg?

Ha eldöntötted, hogy megbocsájtasz, bizony szexelni kell, és megadni, ami miatt mást keresett.

2021. jún. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 harebell ***** válasza:
100%

Miért szeretnél megbocsátani neki?


Amúgy természetes, ha ilyenkor nem megy még úgy részedről az intimitás egy ideig. Ezt neki is természetesnek kéne venni, és melletted lenni, partnernek lenni abban, hogy együtt feldolgozzátok ezt a dolgot és helyrehozzátok a kapcsolatot. Ha ezt nem érzed rajta, akkor jobb elengedni az egészet.

2021. jún. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen kérdésekről mindig eszembe jut az Aljas Kúszóbab - Bocsánat, hogy megcsaltál c. nótája.
2021. jún. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Ha szeretnél megbocsátani neki, akkor első lépésként küldd el és várj. Ha néhány hónap múlva magától akár visszajönni, és mindent megtesz, akkor lehet tervezni vele és komolyan venni. Ha nincs semmi következménye a tettének, nem fog semmibe se nézni és legközelebb is megteszi. Ha most látja, hogy van tartásod és érzi, hogy akárcsak el is veszíthet, akkor van esélyetek. Persze attól is fog, hogy ő hogy áll dolgokhoz, szeret-e még egyáltalán.
2021. jún. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én meg tudom érteni hogy meg akarsz bocsátani neki, a szerelem nem egyszerű, vagy kiszakadni abból ami edddig tökéletesnek tűnt. De az a baj, hogy ez már sosem lesz olyan mint volt. El kell engedni. Ha egyszer megtette többször is megfoglya (vagy meg is tette). Kitartást és sok erőt kívánok, hogy kilépj az életéből. :)
2021. jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Aki egyszer megcsalt,az máskor is megfog,főleg ha nem lesz szex.
2021. jún. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Ne félj, mert félni olyantól érdemes csak, ami talán megtörténik. Az újboli megcsalás nem kérdéses.

Kapcsolatotok már soha nem lesz olyan, mint régen. Elfogadod, hogy félekúrogat és reménykedsz, hogy nem hoz haza durva nemi betegségeket, vagy saját utadat járod, néküle.

2021. jún. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Tök mindegy,h fiatal vagy idős a megcsalás az megcsalás.Ne értékeld le magad,az ő jelemtelen viselkedése a gáz,hogy semmi tartása nincs.Megcsalni a legkönnyebb valakit,megállni a nehéz.
2021. jún. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!