Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha félúton megggondoltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha félúton megggondoltam magam, megbocsátható?

Figyelt kérdés
Összegabalyodtam valakivel a párom mellett.. de amikor oda jutottunk hogy elkezdjük, nem ment. Eljöttem. El merjem mondani a páromnak?... Minden kapcsolatot megszakítottam az illetővel.
2021. febr. 16. 08:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem felesleges elmondani. Hibáztál, rájöttél menet közben, nem lesz több ilyen. A lelkiismereteddel neked kell elszámolni, ha tudod, hogy a pároddal akarod folytatni a kapcsolatot, elkötelezed magad mellette, akkor nem érdemes ezt rá terhelned.
2021. febr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Mit értesz azalatt, hogy félúton meggondoltad magad? Mi hiányzik a kapcsolatodból?
2021. febr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Sztem ebbol igyis ugyis szakitas lesz, mond el nyugodtan
2021. febr. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha már elindultál, akkor nem számít, hogy félúton meggondoltad magad. Mondd el, döntse el ő, hogy akarja-e folytatni veled!
2021. febr. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Semmiképp.Fölösleges bekavarni.
2021. febr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Hm, ez a nem ment dolog azert erdekes. Nem allt fel? Vagy noi reszrol leblokkoltal? Ez nem huseg. Az aktus elmaradasa ellenere megcsaltad. Ez ket dolgot jelent. Egyreszt tisztazod vele, hogy ez tortent, masreszt a kapcsolatod mar csak latszat, te mar kileptel belole. Ha nem akarsz plusz fajdalmat okozni, akkor szakits. Minden masbol csak szenvedes lesz.
2021. febr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Itt olvastam egy kérdésben hogy a megcsalt fél azon agyalna, hogy ha miközben a párja félrekefélt nem gondolt rá, akkor később ne reménykedjen megbocsátásban.. Én gondoltam rá, és hagytam is a fenébe az egészet.. Nem vitt rá a lélek, ez nem számít? Csak hogy majdnem megtettem?
2021. febr. 16. 10:59
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan fontos lenne a párod, eleve nem is keveredtél volna egy ilyen szituációba. El sem kezdődhetett volna egy ilyen "összegabalyodás". Mert gondolom valami azért történt, csók, stb.

Mondd el, döntsön ő.

2021. febr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
7-es. Itt nem a feldugasrol van szo. Egyreszt csak egy bena kifogasnak gondolna, hogy ugyis megtortent, masreszt semmivel sem vagy jobb azoknal, akik meg is tettek. Az erzelmi megcsalason mar reg tul voltal a gubancolodassal. Mar maga az, hogy ennyire elrelativizalod a dolgot mar az is azt mutatja, hogy fingod nincs arrol, hogy mit tettel. Tok mindegy innen nezve, hogy mi lett bedugva hova.
2021. febr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, mit jelent a félúton meggondolás. Én személy szerint, ha semmi fizikai nem történt, megbocsátanék, mert nekem az a fontos, hogy én mennyire vagyok neki fontos, és mennyire tud ellenállni a kísértésnek. De ha a félúton azt jelenti, hogy tapi, csók már volt, és csak az aktus nem történt meg, akkor nem bocsátanék még.
2021. febr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!