Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi az a szint, ami után már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a szint, ami után már nem tudnátok megbocsátani, hogy megcsalt a párotok?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 29. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
miért, lehet kicsit megcsalni?
2021. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól hogy kiderül.
2021. ápr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Háát...nincs olyan szint. Megcsalt, repül.
2021. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen “szintű” megcsalást nem tudnék megbocsájtani. A megcsalás az megcsalás.
2021. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

Figyelj. Lehet, hogy ezért engem itt utálni fognak, de azért leírom. Voltam már szerető. Nem egyszer, most nem játszom a bűnbánót, ez van.

DE: mindegy hogy a férjed hogy ment félre hogy voltak-e érzései vagy sem, mert nálam ilyen is volt olyan is volt.

De hogy te egy pillanatig nem voltál képben nála mikor megcsalt az hótziher.

Nincs kicsi megcsalás.


Egy megcsalás nem úgy zajlik, hogy egy liftben elakadtok és véletlenül bsztok egyet.

Nem, hát megismerkedtek, kerülgetitek egymást, levelezni kezdetek, szépen kiterítitek a lapjaitokat. Randit szerveztek, közben ismerkedtek.

És ez nem egy botlás. Végig tudatos a dolog.


Szóval hidd el, hogy egy megcsalás, még az egy alkalmas is, jóval több, mint egy feleség szeretné hinni. És nincs olyan, hogy egy szeretőt egyszer dugunk és elég annyi . Ez kamu. Nálam ilyen sosem volt. Mindig többet akarnak

2021. ápr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalás az megcsalás. Amint kiderül, repül.
2021. ápr. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Férfi vagyok, a párom nő (csak a tisztánlátás kedvéért írom). Másik nővel bármikor megcsalhat :)
2021. ápr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
7 akkor nem fogsz így röhögni , ha egy biszex nőnek érzései is lesznek
2021. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Köszi, de ne félts te engem :)
2021. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha nemcsak testileg csal meg,hanem érzelmileg is.Ha pl kiderül,hogy soha nem szeretett,csak nem akart egyedül lenni vagy csak magára a szexre volt szüksége.
2021. ápr. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!