Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért esik ennyire rosszul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik ennyire rosszul, hogy mégsem akar engem?

Figyelt kérdés
Még tavaly ősszel elkezdett közeledni felém egy férfi, akit eleinte próbáltam lerázni magamról (lévén, hogy mindkettőnknek van házastársa és gyerekei), de aztán végül csak megfogott a stílusa, arról nem is beszélve, hogy brutál vonzó férfi a számomra. Mire végre beadtam volna a derekam, addigra azt mondta, hogy jobb, ha nem lesz köztünk semmi, mert fél az érzelmektől. Tényleg egyáltalán nem is volt semmi, nem is találkoztunk a munkahelyen kívül, csak írogattunk egymásnak. Most tök rosszul érzem magam emiatt, mert hiányzik, hogy keressük egymást, és nem tudom hova tenni ezt a "nem kellek érzést". Szánalmas, de néha ráírok, pedig tudom, hogy nem kellene. De nem értem, hogy mi történt, hogy az elején még nagyon akart, most meg azt érzem, hogy a terhére vagyok.
2021. jún. 11. 11:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Tipikusan menj utána pincsi kutyában kártya. Vagy lett közben más, akit könnyebb füzögetni.
2021. jún. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy neki ez mégsem megy. Hogy tulajdonképpen nem is hiányzik semmi a házasságából és nem tudna félrelépni. Valahogy ki kellene bírnom, hogy ne keressem és közömbösen viselkedni vele, amikor találkozunk. De hogyan?
2021. jún. 11. 11:45
 3/29 anonim ***** válasza:
79%

Ne keresd és meglásd, felbukkan akkor, amikor majd nem szenteled neki a figyelmedet.

Felnőtt nő vagy, elmész mellette és kész. Foglalkozz a családoddal és legyen egy randi hétvégétek. Vagy válj el és keress mást, mert szerencsétlen családodat szétszedi majd az, ha kiderül, hogy így hajt a véred.

2021. jún. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem hajt a vérem, eddig eszembe sem jutott ilyesmi. De ez a pasi valamit nagyon megmozgatott bennem.
2021. jún. 11. 11:54
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős érzés
2021. jún. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

5-ös, Te is hasonló cipőben jársz?


Arra is gondoltam már, hogy lehet, hogy ez ilyen önbizalmi dolog nálam. Mások szerint jól nézek ki, általában 30-nak mondanak, pedig 40 vagyok. Sokan környékeznek, de senki nem tud megközelíteni. Szóval nem vagyok "hozzászokva",hogy valakinek ne kelljek. Emiatt pedig a különben is 0 önbizalmam még kevesebb lett.

2021. jún. 11. 12:09
 7/29 anonim ***** válasza:
72%

"Most tök rosszul érzem magam emiatt, mert hiányzik, hogy keressük egymást, és nem tudom hova tenni ezt a "nem kellek érzést"."


Beszéld meg a pároddal, mivel ő meg neked nem kell, úgy hogy totál megfogja érteni ezt a "nem kellek érzést".

2021. jún. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nekem kell a párom. De egyébként ő volt az, aki évekig félrekacsintgatott, nem én. De mivel az életemnél is jobban szeretem, ezért mindig megbocsátottam neki.
2021. jún. 11. 12:25
 9/29 anonim ***** válasza:
52%
Akkor most lemennél a párod szintjére.Ha neked rosszul esett akkor legyen rossz a feleségének és a párodnak is.Ha ennyire szereted a párod akkor nem csalod meg,de ő megcsalt akkor te miért nem lépsz?Végül is összeillettek.
2021. jún. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Ezeket nem tudom megmagyarázni. Nem minden fekete, vagy fehér.
2021. jún. 11. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!