Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 1,5 éves kapcsolatban egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 éves kapcsolatban egy nő miért lép félre?

Figyelt kérdés
Nem laknak együtt, de minden hétvégén együtt van a pasijával, illetve hétköznap is 2-3 napot együtt töltenek, rendszeresen telefonálnak, irogatnak egymásnak, mégis a csajjal amolyan barátság extrákkal kapcsolatban vagyok. Mikor rákérdeztem, hogy rám mégis mi szükség van ha a párját szereti, meg szex is van rendszeresen? Akkor csak azt mondta, hogy én figyelmesebb vagyok az ágyban mint a pasija, mert ő az utóbbi időben túlságosan önző lett. Viszont szakítani meg nem akar vele, pedig a pasi 42 évesen egy mamahoteles lúzer, mi viszont kapcsolatot meg nem tervezünk egymással.
2021. jún. 22. 21:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Szar a kapcsolata, de fél szakítani. Kapcsolatfüggő.
2021. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Ráadásul csak te vagy neki, aki meg nem akar tőle semmi komolyat. A másik legalább igen. Igazából ki kellene lépnie, de fél egyedül lenni, veled meg nem tud liánozni mert ebből nem lesz kapcsolat. Majd ha megkomolyodik, talán kilép.
2021. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi jön le az írásodból?


Az, hogy baromira zavar, hogy te csak egy élő vibrátor vagy, miközben a "42 éves mamahoteles lúzer", meg a pasija. >:)


Tanulj meg veszíteni kölyök! >:)

2021. jún. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#3 Én nagyon nem akarok többet tőle csak szexet. 46 éves vagyok, a csaj meg 26 és melyik pasi ne használná ki ezt a lehetőséget ? Csak nekem panaszkodik, hogy a pasijával semmi jövőképe nincs, minden pénzét elbassza a pecázásra, összeköltözni se nagyon akar, mert akkor az albérletre kellene költenie.

Én ugyan egyedül élek, van saját házam, de van egy korban hozzámillő talpraesett barátnőm is, akit nem is cserélnék le egy ilyen csajra. Ok, hogy fiatal kis vékonyka, de egyben öntörvényű és felelőtlen is.

2021. jún. 22. 21:31
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

"de van egy korban hozzámillő talpraesett barátnőm is"


Ő is félrekefél?

2021. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#5 Kérdés szempontjából ez most lényegtelen.
2021. jún. 22. 21:38
 7/19 A kérdező kommentje:
#2 Voltak próbálkozásai, tehát találna magának simán pasit, csak sok kudarcos ismerkedése volt, főleg a korban hozzáillő pasikkal akiknél csak szöveg volt a komoly kapcsolat aztán 1-2 szex után dobták.
2021. jún. 22. 21:45
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy rossz dolog, hogy 40 évesen én már befejeztem a férfiakkal.
2021. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

Jobb, ha megtanulod, hogy a legtöbb nő ilyen.

Van egy rendes hülye meg a szerető, aki intézi a matekot az ágyban.

2021. jún. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Jobb, ha megtanulod, hogy a legtöbb nő ilyen."


A párkapcsolatban élő férfiaknál szerinted nagyobb a hűségesek aránya, mint a nőknél?

2021. jún. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!